Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

Dotace na aktivity v sociálně-zdravotní oblasti ve městě Berouně

shutterstock_154772753.jpg
Share Button

Tento dotační program je zaměřený na rozvoj aktivit v sociálně-zdravotní oblasti ve městě Berouně. Celkový objem finančních prostředků schvaluje Zastupitelstvo města Beroun v rámci schvalování rozpočtu nebo rozpočtových opatření.

Příjem žádostí:

  • Žádosti o dotaci lze podávat do 30. září 2016.

Příjemci podpory:

  • Oprávněným žadatelem, který se může ucházet i finanční příspěvek je občanské sdružení, církevní právnické osoby, obecně prospěšné společnosti, fyzické osoby, příspěvkové organizace města Beroun, nestátní zdravotnická zařízení.

Typy podporovaných projektů:

  • O finanční prostředky se mohou ucházet subjekty poskytující aktivity v sociálně-zdravotní oblasti ve městě Berouně nebo subjekty poskytující tyto služby berounským občanům mimo území města a tuto skutečnost doloží.

Forma a výše podpory:

  • Z finančního příspěvku či dotace lze hradit – osobní náklady, provozní náklady, rekondiční pobyty členů žádajícího subjektu, na zakoupení kompenzačních a rehabilitačních pomůcek.

Specifika a omezení:

  • Podmínkou poskytnutí příspěvku nebo dotace je řádné vyplnění formuláře žádosti a jeho předložení se všemi požadovanými náležitostmi ve stanoveném termínu, a to vždy do 30.září roku předchozího.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat

Zdroj

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>