Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

Dotace na sportovní činnost města Písek

shutterstock_107814275.jpg
Share Button

Účelem těchto programů je podpora aktivní činnosti co největšího počtu občanů, zejména dětí a mládeže do 20 let věku na úseku sportu.

Příjem žádostí:

  • Žádost o dotaci dle čl. III. c) je možno podat nejdříve od 02.01.2017. Žádosti čl. III. c) podané po termínu 15.01.2017 budou posuzovány v nejbližším termínu jednání sportovní komise a příslušných orgánů města.

Příjemci podpory:

  • O dotaci může žádat statutární orgán právnické osoby nebo fyzická osoba starší 18 let, jejichž činnost je orientována na sportovní aktivity nekomerčního charakteru.

Typy podporovaných aktivit:

  • Žádosti dle čl. III. a) investice a opravy velkého rozsahu, III. b) činnost, III. c) sportovní akce a III. f) podpora vyjmenovaných kolektivních sportovních oddílů.

Forma a výše podpory:

  • Dotace bude přidělena max. do 70 % rozpočtovaných nákladů.

Specifika a omezení:

  • Dotace dle čl. III. a) III. b), III. f) lze poskytnout žadatelům, kteří mají působnost na území města Písku a trvale pečují o mládež nejméně dva roky (k datu podání žádosti) i v případě změny registrace (např. odchod oddílu z původní organizace).

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>