Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

Dotační program města České Budějovice na podporu památkové péče

energeticke uspory
Share Button

Dotace na zachování a obnovu kulturních památek a zvýšení atraktivity města České Budějovice mohou žádat vlastníci kulturních památek do 15. 4. 2015.

Příjem žádostí:

  • Žádosti lze podávat od 29. 6. 2016 do 1. 8. 2016.

Příjemci podpory:

  • Opatření 1 a 2: vlastníci kulturních památek, které se nacházejí v katastrálním území města České Budějovice a zároveň mimo území městské památkové rezervace České Budějovice a vlastníci ostatních objektů v městské památkové rezervaci České Budějovice (nepodnikatelské i podnikatelské subjekty).

Typy podporovaných projektů:

  • Opatření 1: obnovy fasád a všech fasádních prvků (omítky, okna, dveře, štuky, kamenické práce, římsy, arkýře, mříže, kování apod.) s přihlédnutím k tradičním materiálům, především průčelí objektů.
  • Opatření 2: obnovy krovu, střešní krytiny, střešních prvků a prací s tímto související (komín, oplechování, laťování, okapní žlaby, hromosvody, vikýře, chrliče) s přihlédnutím k tradičním materiálům. Nevztahuje se na střešní okna,  izolační materiály, komínové těleso, opravy říms, vyklízení půd apod.

Forma a výše podpory:

  • Opatření 1: výše dotace na projekt od 1 000 do 200 000 Kč.
  • Opatření 2: výše dotace na projekt od 1 000 do 250 000 Kč.

Specifika a omezení:

  • Podporované pouze aktivity, kdy na grafický návrh označení provozovny je vydáno Závazné stanovisko Odboru památkové péče magistrátu města České Budějovice dle § 14 zákona č. 20/1987 Sb., o státní památkové péči.

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Zdroj


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>