Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

Dotační řízení pro poskytovatele sociálních služeb v Karlovarském kraji

shutterstock_155648078.jpg
Share Button

Dotace pro poskytovatele sociálních služeb k financování běžných výdajů souvisejících s poskytováním sociálních služeb místního či regionálního charakteru.

Příjem žádostí:

  • Žádost je možné vyplnit a podat prostřednictvím aplikace ve lhůtě od 28. 5. do 30. 5. 2018.

Příjemci podpory:

  • Poskytovatelé sociálních služeb, kteří jsou zapsání v registru poskytovatelů sociálních služeb podle ustanovení § 85 odst. 1 zákona o sociálních službách.

Typy podporovaných projektů:

  • Peněžní prostředky se poskytují žadatelům na zajištění sociálních služeb, které jsou poskytovány na území Karlovarského kraje nebo pro občany Karlovarského kraje v souladu se Střednědobým plánem rozvoje sociálních služeb v Karlovarském kraji na období 2018 – 2020 a Akčním plánem rozvoje sociálních služeb v Karlovarském kraji na rok 2018.

Forma a výše podpory:

  • Pro stanovení výše finanční podpory sociální služby jsou rozhodné údaje uvedené v povinných přílohách k žádosti o dotaci podané prostřednictvím aplikace.

Specifika a omezení:

  • Žadatel podává prostřednictvím aplikace pouze jednu žádost, která obsahuje dílčí žádosti na jednotlivé sociální služby.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Zdroj


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>