Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

Dotační řízení pro poskytovatele sociálních služeb v Karlovarském kraji

shutterstock_155648078.jpg
Share Button

Dotace pro poskytovatele sociálních služeb k financování běžných výdajů souvisejících s poskytováním sociálních služeb místního či regionálního charakteru.

Příjem žádostí:

  • Žádosti je možné předkládat od 17. 10. 2016 do 7. 11. 2016.

Příjemci podpory:

  • Poskytovatelé sociálních služeb, kteří jsou zapsání v registru poskytovatelů sociálních služeb podle ustanovení § 85 odst. 1 zákona o sociálních službách.

Typy podporovaných projektů:

  • Běžné výdaje související s poskytováním základních druhů a forem sociálních služeb v rozsahu stanoveném základními činnostmi u jednotlivých druhů sociálních služeb, jejichž výčet a charakteristiky jsou uvedeny v části třetí hlavě I díle 2 až 4 zákona o sociálních službách.

Forma a výše podpory:

  • Pro stanovení výše finanční podpory sociální služby jsou rozhodné údaje uvedené v povinných přílohách k žádosti o dotaci podané prostřednictvím aplikace.

Specifika a omezení:

  • Žádost musí být elektronicky podepsána kvalifikovaným certifikátem vydaným certifikační autoritou s akreditací Ministerstva vnitra.
  • Žádost o dotaci se v souladu s ustanovením § 101a odst. 5 zákona o sociálních službách vyplňuje a podává v elektronické podobě prostřednictvím internetové aplikace OKslužby – poskytovatel. Aplikace pro podávání žádostí je dostupná na portálu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://portal.mpsv.cz/soc/ssl/poskyt).

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Zdroj


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>