Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

Místo realizace projektu

Share Button

Území, kde probíhá fyzická realizace projektu. Udělení dotace není podmíněno místem oficiálního sídla žadatele, rozhodujícím kritériem je právě místo realizace projektu.

« Zpátky do slovníčku

Vaše dotazy a komentáře

 1. Radka Lenka Urbánková napsal:

  Jsem samoživitelka,mé příjmy jsou 8-10 tisíc měsíčně,jako osvč.Bývalý manžel nepřispívá na obživu,ani ošacení dítěte.náklady mám vyšší,než příjmy.práci,na plný úvazek,jako zaměstnanec si najít není možné,chtějí pracovní dobu 6-20h,mé finanční možnosti pro zajištění hlídání dítěte,jsou nad rámec mých možností.prarodiče jsou stále ještě zaměstnaní,tudíž hlídat také nemohou.Prosím,o jakýkoliv příspěvek v nouzi,abych mohla vybudovat dítěti vlastní soukromí-pokojíček.děkuji mnohokrát za vstřícnost a pochopení mě.

  • Bc. Kateřina Čočková Kateřina Čočková napsal:

   Dobrý den paní Urbánková,

   doporučila bych Vám se obrátit na UP. Ten Vám v návaznosti na Vaši životní situaci může poskytnou nejrůznější sociální dávky (např. příspěvek na bydlení, přídavek na dítě).

   S pozdravem, KČ


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>