Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

Interreg V-A Česká Republika – Polsko – Projekty silniční infrastruktury

shutterstock_154889651.jpg
Share Button

Podpora z prostředků programu bude směřována do míst, ve kterých není zajištěno kvalitní přeshraniční silniční spojení. Cílem výzvy je zajistit dostupnost přírodních a kulturních atraktivit regionu, a tím vytvořit předpoklady pro vznik dalších pracovních příležitostí v rámci cestovního ruchu.

Příjem žádosti:

  • Žádosti o dotaci lze podávat od 25. 4. 2016 do 30. 11. 2016.

Příjemci podpory:

  • Předloženy mohou být v rámci této výzvy pouze projekty, jejichž vedoucí partneři obdrželi na základě výsledku hodnocení stručných projektových žádostí od Společného sekretariátu doporučení k přípravě standardních projektových žádostí.

Typy podporovaných projektů:

  • Modernizace a realizace opatření zvyšujících kapacitu lokálních a regionálních silničních spojení zlepšující přeshraniční dostupnost přírodních a kulturních atraktivit.
  • Opatření směřující k vyšší dopravní propustnosti na komunikacích a ke zvýšení kapacity silniční sítě (zlepšení parametrů komunikací umožňující průjezd vozidel, které původně projíždět nemohla, např. kvůli hmotnosti či rozměrům apod.).
  • Realizace technických opatření na silnicích vedoucí k lepší přeshraniční dostupnosti turisticky významných území (např. opatření dopravní telematiky zlepšující dostupnost turisticky vytížených lokalit apod.).

Forma a výše podpory:

  • Celkový finanční objem pro tuto výzvu činí 36 506 148 EUR.
  • Minimální výše dotace je 60 000 EUR.
  • Projekty budou financovány až do výše 100 % celkových způsobilých výdajů.

Specifika a omezení:

  • Realizace projektů se v České republice týká těchto oblastí: Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj a Moravskoslezský kraj.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>