Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

IROP Výzva č. 72 Cyklodoprava II

shutterstock_152206601.jpg
Share Button

Podpora je zaměřena na rekonstrukci, modernizaci a výstavbu komunikací pro cyklisty – zejména cyklostezek a stezek pro cyklisty a chodce se společným nebo odděleným provozem.

Příjem žádostí:

 • Žádosti jsou přijímány do 7. 9. 2017 do 14:00 hod.

Příjemci podpory:

 • Kraje, obce, dobrovolné svazky obcí, organizace zřizované nebo zakládané kraji, organizace zřizované nebo zakládané obcemi, organizace zřizované nebo zakládané dobrovolnými svazky obcí.

Typy podporovaných aktivit:

 • Rekonstrukce, modernizace a výstavba samostatných stezek pro cyklisty nebo stezek pro cyklisty a chodce se společným nebo odděleným provozem s dopravním značením C8a,b, C9a,b nebo C10a,b, sloužících k dopravě do zaměstnání, škol a za službami.
 • Rekonstrukce, modernizace a výstavba jízdních pruhů pro cyklisty nebo společných pásů pro cyklisty a chodce v přidruženém prostoru silnic a místních komunikací s dopravním značením C8a,b, C9a,b nebo C10a,b, sloužících k dopravě do zaměstnání, škol a za službami.
 • Úprava a realizace liniových opatření pro cyklisty v hlavním dopravním prostoru silnic a místních komunikací v podobě vyhrazených jízdních pruhů pro cyklisty, piktogramových koridorů pro cyklisty nebo vyhrazených jízdních pruhů pro autobusy a jízdní kola, sloužících k dopravě do zaměstnání, škol a za službami.

Forma a výše podpory:

 • Minimální výše celkových způsobilých výdajů činí 2 000 000 Kč.
 • Maximální výše celkových způsobilých výdajů činí 20 000 000 Kč.
 • Míra podpory činí až 90 % z celkových způsobilých nákladů.

Specifika a omezení:

 •  Území realizace je po celé ČR mimo hl. m. Prahy.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Vaše dotazy a komentáře

 1. Petr Sadílek napsal:

  Dobrý den, minimální výše uznatelných nákladů 2.mil je částka s DPH nebo bez. My jako město bychom nemohli zřejmě DPH uplatnit, proto pro nás by bylo výhodnější pokud by tato částka byla s DPH a DPH byl uznatelný náklad.
  Děkuji za odpověď
  S pozdravem
  Sadílek Petr, Jablonné v Podještědí

  • Bc. Kateřina Čočková Bc. Kateřina Čočková napsal:

   Dobrý den,

   pokud je obec plátcem DPH a máte nárok na odpočet, tak se částka počítá bez DPH. Pokud nejste plátcem, tak je částka s DPH.

   S pozdravem, KČ


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>