Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

Kompletní vývoj animovaného filmu

vyzkum a vyvoj
Share Button

Dotace na vypracování konečné verze scénáře, na vytvoření výrobního rozpočtu a jeho zajištění, na vytvoření plánu výroby a finančního plánu mohou získat fyzické i právnické osoby. Celková alokace finančních prostředků v rámci této výzvy je 3 000 000 Kč.

Příjem žádostí:

  • Žádosti jsou přijímány do 18. 5. 2017.

Příjemci podpory:

  • Fyzické a právnické osoby.

Typy podporovaných projektů:

  • Podpora žánrové, tematické a stylové pestrosti námětů tak, aby se účinněji rozvíjela svébytná a originální animovaná česká kinematografická díla, jak z hlediska specifického obsahu a výtvarného pojetí, tak schopnosti obstát v mezinárodní koprodukci.
  • Podpora vývoje českého kinematografického díla ve smyslu prohloubené práce autora na scénáři a výtvarném pojetí a následných aktivit producenta, které směřují k zajištění financování českého kinematografického díla a k přípravě natáčení.
  • Zvýšení potenciálu projektů pro získání mezinárodní koprodukce (Eurimages, Media, zahraniční partneři, zahraniční televizní vysílatelé).
  • Přiblížení vývoje animovaných českých kinematografických děl evropským standardům (kvalitativně, profesně i finančně).
  • Podpora projektů v takových fázích rozpracovanosti animovaného českého kinematografického díla, ze kterého je patrné obsahové i výtvarné směřování.

Forma a výše podpory:

  • Celková alokace finančních prostředků ve výši 3 000 000 Kč.

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Zdroj


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>