Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

Kraj Vysočina – Dotace na svoz klientů do denních stacionářů a center denních služeb

invalidnivozik
Share Button

Dotační řízení je zaměřeno na poskytování dotací provozovatelům denních stacionářů a center denních služeb na financování provozních nákladů spojených se svozem klientů do těchto zařízení, které nejsou součástí těchto služeb definovaných zákonem o sociálních službách.

Příjem žádostí:

  • Žádosti se přijímají od 15.01.2018 do 26.01.2018.

Příjemci podpory:

  • Provozovatelé denních stacionářů a center denních služeb, kteří mají vydanou registraci sociální služby a jsou zařazení do Krajské sítě sociálních služeb Kraje Vysočina.

Typy podporovaných projektů:

  • Z finančních prostředků budou financovány zejména osobní náklady řidiče, náklady na PHM, opravy, pojištění a další náklady spojené s provozem vozidel apod.

Forma a výše podpory:

  • Výše dotace bude stanovena následujícím způsobem: Příspěvek kraje na klienta a měsíc činí rozdíl mezi plánovanými náklady (bez nákladů na odpisy) na svoz na klienta a měsíc a příjmy na klienta a měsíc. Žadatel má stanovenou povinnou finanční spoluúčast ve výši 500 Kč na klienta měsíčně (vychází se z příjmů od klientů a ostatních zdrojů např. od obcí, z darů, sbírek apod). V případě, že zařízení těchto příjmů nedosáhne, započte kraj do příjmů tuto částku (500 Kč).

Specifika a omezení:

  • Žadatel uvede reálný předpoklad získání dalších prostředků na zajištění svozu klientů, zejména plánované příjmy od klientů, dotace od obcí, dotace od úřadu práce, dary, sbírky, nadace apod.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Zdroj


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>