Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

Leadership Aid – Ber to osobně

sp-5
Share Button

Projekt Leadership Aid je nový projekt Nadace VIA, který nabízí dovednosti, sebezkušenost, asistenci, praxi, sdílení a prostor pro růst. Leadership Aid je určen lidem, pro které je normální dávat energii do toho, co jim dává smysl a baví je. Nechtějí za sebe nechat rozhodovat druhé. Za to, co dělají, přijímají odpovědnost a nebojí se chybovat.

Příjem žádostí:

  • Kontinuálně.

Příjemci podpory:

  • Ti, kteří aktivně naplňují koncept občanské společnosti – lidé z nevládních organizací, neformálních skupin, aktivním jednotlivcům.

Typy podporovaných projektů:

  • Web, kde se příjemci mohou připojit k manifestu Leadership Aid, Facebooku nebo v pracovní skupině, která se bude scházet jak fyzicky, tak i prostřednictvím diskusního fóra na webu.
  • Nadace VIA chce Leadership pojmout jako osobní, civilní a neakademické téma, které má hodně co do činění s tím, co každý den lidé dělají.
  • Jde o vzájemnou inspiraci a podporu.

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>