Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

Město Most – Dotační program na podporu „Prevence kriminality v roce 2016″

images
Share Button

Dotaci na prevenci kriminality v působnosti katastrálního území města Mostu, mohou získat fyzické i právnické osoby, působící v oblasti prevence kriminality. Celková lokace finančních prostředků na projekty realizované v rámci této výzvy je 400 tis. Kč.

Příjem žádosti:

  • Žádosti leze podávat do 31. 1. 2016.

Příjemci podpory:

Typy podporovaných projektů:

  • Projekty sociální a situační prevence a informování občanů (např. přednášky, workshopy atd.) Finanční prostředky jsou určeny pro projekty neinvestičního charakteru. Jedná se například o práce s rizikovou skupinou obyvatel (děti, mládež, senioři, zdravotně a tělesně handicapované osoby).
  • Projekty, které jsou zaměřeny na snižování kriminality, na omezování příležitostí k páchání trestné činnosti, podpora a zajištění informovanosti obyvatel města o systému prevence kriminality, zvýšení bezpečí v rámci sociálně vyloučených lokalit města Mostu, prevence extremismu aj.

Forma a výše podpory:

  • Celkový objem finančních prostředků vyčleněných v rozpočtu Města pro Dotační program je 400 tis. Kč (v závislosti na schváleném rozpočtu).
  • Maximální výše dotace v jednotlivém případě činí 70 tis. Kč.

Specifika a omezení:

  • Podmínkou je realizace projektu v působnosti katastrálního území Města, případně poskytování služeb občanům města Mostu.
  • Žadatel může podat více žádostí v rámci jednoho Dotačního programu.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>