Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

Město Olomouc – Sociální služby

shutterstock_96303500.jpg
Share Button

Dotace na zlepšení situace znevýhodněných skupin obyvatelstva (zdravotně, sociálně, věkově, apod.) a prevence prohlubování sociální izolace mohou získat právnické a fyzické osoby, které realizují veřejně prospěšné činnosti a projekty.

Příjem žádostí:

  • Žádosti se podávají v termínu od 6. 12. 2017 do 4. 1. 2018.

Příjemci podpory:

  • Žadatelem může být fyzická nebo právnická osoba, která na území města Olomouce poskytuje sociální službu, a která je zařazena do sítě sociálních služeb Olomouckého kraje.

Typy podporovaných projektů:

  • Podpora sociálních služeb ve městě Olomouci, které  vychází z potřeby zachování stávající sítě sociálních služeb, potažmo z nutnosti jejího rozvoje.

Forma a výše podpory:

  • Předpokládaný objem disponibilních finančních prostředků pro tento program v rozpočtu je 12 900 000 Kč.
  • Finanční prostředky poskytnuté z veřejných rozpočtů na základní činnosti konkrétní sociální služby nesmějí v součtu překročit výši vyrovnávací platby stanovené v pověření (srov. okruh žadatelů).
  • Maximální výše dotace SMOl dorovnává pouze část vyrovnávací platby (lze předpokládat, že nepřesáhne 20 % z vypočítaného podílu spolufinancování z rozpočtu obce). Výše dotace je určena procentuálním podílem obce (z vyčleněného objemu peněžních prostředků) na spolufinancování sociálních služeb v rámci vyrovnávací platby.

Specifika a omezení:

  • Příjemci dotace zodpovídají za nepřekročení Olomouckým krajem stanovené vyrovnávací platby.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Zdroj


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>