Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

Místní akční skupina Brána Brněnska, z.s. – IROP – Předškolní a školní vzdělávání

shutterstock_154220933.jpg
Share Button

Dotace na infrastrukturu vzdělávání na území MAS Brána Brněnska. Podporováno je předškolní vzdělávání, infrastruktura základních a středních škol či infrastruktura pro zájmové, neformální a celoživotní vzdělávání.

Příjem žádostí:

 • Datum vyhlášení příjmu žádostí: 31. října 2017.
 • Datum ukončení příjmu žádostí: 3. ledna 2018.

Příjemci podpory:

 • Společné pro všechny aktivity – kraje- organizace zřizované nebo zakládané kraji- obce- organizace zřizované nebo zakládané obcemi- nestátní neziskové organizace- organizační složky státu- příspěvkové organizace organizačních složek státu.
 • Aktivita Infrastruktura pro předškolní vzdělávání- zařízení péče o děti do 3 let- školy a školská zařízení v oblasti předškolního vzdělávání- další subjekty podílející se na realizaci vzdělávacích aktivit v oblasti předškolního vzdělávání a péče o děti.
 • Aktivita Infrastruktura základních škol- školy a školská zařízení v oblasti základního vzdělávání- další subjekty podílející se na realizaci vzdělávacích aktivit.
 • Aktivita Infrastruktura středních škol – školy a školská zařízení v oblasti středního vzdělávání – další subjekty podílející se na realizaci vzdělávacích aktivit.
 • Aktivita Infrastruktura pro zájmové, neformální a celoživotní vzdělávání – školy a školská zařízení v oblasti předškolního, základního a středního vzdělávání – další subjekty podílející se na realizaci vzdělávacích aktivit.

Typy podporovaných projektů:

 • Aktivita infrastruktura předškolního vzdělávání: Stavby, stavební úpravy a pořízení vybavení za účelem zajištění dostatečné kapacity kvalitních a cenově dostupných zařízení péče o děti do tří let, dětských skupin a mateřských škol v území, kde je prokazatelný nedostatek těchto kapacit.
 • Aktivita infrastruktura základních škol, infrastruktura středních škol: Stavby, stavební úpravy a pořízení vybavení odborných učeben za účelem zvýšení kvality vzdělávání ve vazbě na budoucí uplatnění na trhu práce v klíčových kompetencích (komunikace v cizích jazycích, práce s digitálními technologiemi, přírodní vědy, technické a řemeslné obory), dále rekonstrukce a stavební úpravy stávající infrastruktury ve vazbě na budování bezbariérovosti škol a zvýšení kapacity škol ve vazbě na území se sociálně vyloučenou lokalitou, kde je prokazatelný nedostatek těchto kapacit.
 • Aktivita infrastruktura pro zájmové, neformální a celoživotní vzdělávání: Stavební úpravy a pořízení vybavení odborných učeben za účelem zvýšení kvality vzdělávání ve vazbě na budoucí uplatnění na trhu práce v klíčových kompetencích (komunikace v cizích jazycích, práce s digitálními technologiemi, přírodní vědy, technické a řemeslné obory).

Forma a výše podpory:

 • Minimální výše celkových způsobilých výdajů na jeden projekt je 400 000 Kč.
 • Maximální výše celkových způsobilých výdajů na jeden projekt je 6 000 000 Kč.
 • Míra podpory z Evropského fondu pro regionální rozvoj a státního rozpočtu pro projekt: 95 %.

Specifika a omezení:

 • Projektové záměry musí být v souladu s Místním akčním plánem vzdělávání nebo s Krajským akčním plánem vzdělávání.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>