Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

MŠMT – Mimořádná výzva na rok 2017 – vyhlášení dotačního neinvestičního programu V. – 2. kolo

shutterstock_107814275.jpg
Share Button

Cílem tohoto programu je v souladu s Koncepcí podpory sportu na období 2016 – 2025 vytvářet podmínky pro pohybové aktivity všech obyvatel, jejich zdraví posilující a prožitkové pohybové aktivity, dostupnost a otevřenost. MŠMT vyhlášením tohoto programu podporuje rozvoj sportovních klubů, tělovýchovných jednot a spolků rozvíjejících občanskou společnost. Dalším cílem programu je především podpora zvyšování členské základny v organizovaném sportu a činnosti zajišťující postupové sportovní soutěže.

Příjem žádostí:

Příjemci podpory:

  • Spolek s předmětem činnosti v oblasti sportu s celostátní působností, působící ke dni podání žádosti o dotaci déle jak pět let na území ČR, jehož členy jsou zejména sportovní kluby a tělovýchovné jednoty, je představitelem v daném sportovním odvětví na území ČR, tzn. má národní sportovní autoritu a je uznaným zástupcem ČR pro dané sportovní odvětví v příslušné MSF, ve které je minimálně 20 členů.

Forma a výše podpory:

  • V rámci vyhlášení tohoto 2. kola je na tuto výzvu alokována celková částka cca 1 148 000 000 Kč.
  • Je stanovena maximální výše poskytnuté dotace žadateli v programu jako součet částky poskytnuté žadateli Českým olympijským výborem z loterijních asignací za rok 2016 a dotace v programu V z MŠMT v roce 2016. Toto maximum je dvojnásobkem částky z roku 2016.

Typy podporovaných projektů:

  • Podpora činnosti spolků, které vystupují v pozici (vykonávají činnosti) sportovních svazů.
  • Vytvoření stabilních podmínek pro základní činnost všech oprávněných žadatelů a podporu organizace, řízení, působení a rozvoje daného sportovního odvětví.

Specifika a omezení:

  • Za neoprávněného žadatele bude považován žadatel, který podal žádost v 1. kole mimořádné výzva na rok 2017 – Vyhlášení dotačního neinvestičního Programu V. Činnost sportovních svazů.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>