Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

MŠMT Podpora výuky plavání v základních školách

shutterstock_151119359.jpg
Share Button

Cílem rozvojového programu je podpořit výuku plavání na 1. stupni základních škol všech zřizovatelů a zařazených v rejstříku škol a školských zařízení v rámci povinné školní docházky.

Příjem žádostí:

  • Kompletní žádost se všemi podklady musí být zadána do systému v termínu do 19. 6. 2017.

Příjemci podpory:

  • Oprávněnými žadateli jsou kraje, a to pro základní školy na svém území zřizované obcemi, svazkem obcí, kraji a soukromými zřizovateli.

Typy podporovaných projektů:

  • Účelem dotace je podpořit výuku plavání žáků 1. stupně základních škol prostřednictvím dotace, která bude určena na ostatní neinvestiční náklady (ONIN), a to pouze na dopravu žáků z místa poskytování vzdělávání do místa výuky plavání a zpět.

Forma a výše podpory:

  • Výše dotace bude určena podle počtu najetých kilometrů z místa poskytování vzdělávání do místa výuky plavání a zpět násobeného počtem cest a ministerstvem paušálně stanovené ceny za 1 km.

Specifika a omezení:

  • Dotaci nelze použít na úhradu nájmu bazénu, mzdových nákladů pedagogických pracovníků školy, plavecké školy nebo jiných pracovníků a provozních nákladů spojených s výukou plavání.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>