Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

MŠMT Státní podpora sportu – Program III Činnost sportovních organizací

shutterstock_154454747.jpg
Share Button

Podpora je orientovaná na provoz sportovní (servisní) střešní organizace, včetně případné podpory provozu pobočných spolků, a dalších projektů souvisejících s jejím posláním určeným stanovami.

Příjem žádostí:

Příjemce podpory:

  • Spolek – sportovní (servisní) střešní organizace s předmětem činnosti v oblasti sportu s celostátní působností, působící déle jak pět let na území ČR, sdružující jako členy především národní sportovní svazy, poskytující členům podporu, servis a platformu ke vzájemné spolupráci nebo svým posláním zajišťující realizaci významných národních sportovních tradic a ideálů, včetně olympijských, a primárně neorganizující systémové národní soutěže; žadatel vykazuje svoji činnost zápisy ve veřejném rejstříku příslušného rejstříkového soudu a povinnými přílohami v jeho sbírce listin.

Typy podporovaných projektů:

  • Podpora zabezpečení dalších specifických potřeb souvisejících s činností sportovních (servisních) střešních organizací a jejich členů (sociální program olympioniků – medailistů, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti trenérů a cvičitelů, platby kolektivním správcům podle autorského zákona, zdravotní zabezpečení sportovní reprezentace apod.).
  • Podpora provozu sportovní (servisní) střešní organizace, včetně případné podpory provozu pobočných spolků, a dalších projektů souvisejících s jejím posláním určeným stanovami.

Forma a výše podpory:

  • Je stanovena maximální výše poskytnuté dotace žadateli v programu (označeno „Dmax“) jako jeden a půl násobek součtu částek poskytnuté žadateli Českým olympijským výborem z loterijních asignací za rok 2016 (označeno „A“) a dotace v programu III z MŠMT v roce 2016 (označeno „B“).
  • Maximální výše dotace v roce 2017 je tedy: Dmax = 1,5 krát (A+B).

Specifika a omezení:

  • Každý žadatel může podat pouze jednu žádost.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Zdroj


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>