Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

MŠMT Státní podpora sportu – Program III Činnost sportovních organizací

shutterstock_154454747.jpg
Share Button

Podpora je orientovaná na sportovní, organizační a obsahové činnosti spolků, včetně ústředí. Obsahové zaměření je jednoznačně orientováno na podporu činnosti sportovních (servisních) střešních organizací (Český olympijský výbor, Česká unie sportu, Česká obec sokolská, Sdružení sportovních svazů ČR, atd.).

Příjem žádostí:

Příjemce podpory:

  • Spolek s předmětem činnosti v oblasti sportu s celostátní působností, působící déle jak pět let na území ČR, sdružující jako členy především národní sportovní svazy, poskytující členům podporu, servis a platformu ke vzájemné spolupráci nebo svým posláním zajišťující realizaci významných národních sportovních tradic a ideálů, včetně olympijských, a primárně neorganizující systémové národní soutěže; žadatel vykazuje svoji činnost zápisy ve veřejném rejstříku příslušného rejstříkového soudu a povinnými přílohami v jeho sbírce listin.

Typy podporovaných projektů:

  • Podpora zabezpečení sportovní, tělovýchovné, organizační a servisní činnosti ústředí spolku a článků jeho územní spolkové struktury, včetně zabezpečení plnění povinností daných legislativně právním prostředím ČR.
  • Podpora zabezpečení dalších specifických potřeb souvisejících s činností střešních sportovních střešních organizací a jejich členů (sociální program olympioniků – medailistů, úrazové pojištění, pojištění odpovědnosti trenérů a cvičitelů, platby OSA, INTERGRAM, zdravotní zabezpečení sportovní reprezentace apod.).
  • Podpora propagace zdraví prospěšných pohybových aktivit a zdravého životního stylu.

Forma a výše podpory:

  • Dotace může být poskytnuta z důvodů vysokého celospolečenského významu pro ovlivňování zdravého životního stylu dětí a mládeže až do výše 100 % rozpočtovaných nákladů na projekt.

Specifika a omezení:

  • Výše finančních prostředků státní podpory může být upravena proti požadavku s ohledem na možnosti státního rozpočtu a množství obdržených požadavků.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Zdroj


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>