Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

MŠMT Státní podpora sportu – Program IV Údržba a provoz sportovních zařízení

shutterstock_156283334.jpg
Share Button

Podpora související přímo s udržováním a provozováním sportovních zařízení ve vlastnictví nebo dlouhodobém nájmu spolku.

Příjem žádostí:

Příjemce podpory:

  • Žadatelem je zapsaný spolek s celostátní působností, mající ve svých stanovách jako hlavní předmět realizaci sportovní a tělovýchovné činnosti.

Typy podporovaných projektů:

  • Podpora udržování a provozování sportovních zařízení ve vlastnictví, výpůjčce nebo dlouhodobém nájmu (mezi státním subjektem nebo sportovním spolkem). Sportovním zařízením se rozumí objekt, pozemek, vodní plocha, budova nebo jejich soubor sloužící výhradně nebo převážně pro provozování sportu. Podpora udržování technických prostředků, strojů a zařízení sloužících ke sportovní činnosti ve vlastnictví, nebo dlouhodobém nájmu. Podpora udržování a provozování sportovních zařízení sloužících přípravě reprezentantů a sportovních talentů ve vlastnictví, výpůjčce, dle zvláštních právních předpisů nebo dlouhodobém nájmu.

Forma a výše podpory:

  • Finanční objem státní podpory se stanovuje s ohledem na členskou základnu (celkový počet, počet dětí a mládeže), hodnotu majetku a výši vybraných členských příspěvků u jednotlivých konečných příjemců.
  • V případě schválených žádostí se dotace poskytují až do výše 70 % celkových rozpočtových nákladů projektu, které vzniknou v kalendářním roce, na který je dotace poskytnuta.

Specifika a omezení:

  • Každý žadatel může podat žádost o státní podporu pouze jednou, tzn. bez duplicitního podání u různých spolků, v takovém případě bude taková žádost vyřazena.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Zdroj


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>