Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

MŠMT Státní podpora sportu – Program VI Významné sportovní akce

shutterstock_79019158.jpg
Share Button

Dotace na podporu významných sportovních akcí pořádaných v ČR.

Příjem žádostí:

Příjemce podpory:

  • Spolek (sportovní svaz) s celostátní působností mající ve svém sportovním odvětví národní sportovní autoritu (je jediným uznaným zástupcem ČR v MSF, uznané MOV, přičemž v příslušné MSF je minimálně 20 členů) a dále, který je jediným uznaným zástupcem ČR v MOV.
  • Spolek s celostátní působností působící v oblasti sportu s členstvím v MSF.
  • Spolek, který je jediným uznaným zástupcem ČR v MSF hasičů a záchranářů.

Typy podporovaných projektů:

  • Kategorie A: Významné sportovní akce mimořádné důležitosti na území ČR. Významná sportovní akce mimořádné důležitosti je akce, jejíž pořádání podmiňuje příslušná mezinárodní organizace, která přiděluje její pořádání, prohlášením státu, na jehož území se má akce uskutečnit, že zajistí vytvoření podmínek pro konání této akce.
  • Kategorie B: Významné sportovní akce na území ČR - MS a ME seniorské kategorie sportů zařazených na program OH; Sportovní akce světového a evropského charakteru u sportů zařazených na program OH; MS a ME seniorských kategorií sportů nezařazených na program OH; Ostatní významné sportovní akce sportů zařazených na program OH; Ostatní významné sportovní akce sportů nezařazených na program OH.

Forma a výše podpory:

  • U schválených akcí kategorie A lze dotaci poskytnout až do výše 100 % celkových nákladů na akci.
  • V kategorii B lze poskytnout dotaci do maximální výše 30 mil. Kč na jednu akci bez ohledu na počet rozpočtovaných období , tzn. celková dotace na předfinancování akce a následně na realizaci akce v několika rozpočtovaných obdobích (letech) nesmí přesáhnout 30 mil. Kč. U schválených akcí kategorie B se dotace poskytuje pouze do výše 70 % celkových rozpočtovaných nákladů na akci.

Specifika a omezení:

  • Jeden žadatel může předložit maximálně 10 projektů v Programu VI.
  • Výše finančních prostředků státní podpory může být upravena proti požadavku s ohledem na možnosti státního rozpočtu a množství obdržených požadavků.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Zdroj


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>