Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

MV-GŘ HZS ČR Účelová neinvestiční dotace na výdaje jednotek SDH obcí

images
Share Button

Účelová neinvestiční dotace na výdaje jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí poskytovaná obcím prostřednictvím krajů a hl. m. Prahy z rozpočtu MV-GŘ HZS ČR.

Příjem žádosti:

  • Termín pro předložení žádosti je 28. únor 2018.

Příjemci podpory:

  • Obec, zřizovatel jednotky sboru dobrovolných hasičů obce, zařazené v kategorii JPO II nebo JPO III dle platného nařízení kraje k zabezpečení plošného pokrytí území kraje jednotkami PO.

Typy podporovaných projektů:

  • Zabezpečení akceschopnosti jednotky kategorie JPO II/1, která zabezpečuje výjezd z místa své dislokace k zásahu nejpozději do 5 minut 3 po vyhlášení poplachu jednotce v síle nejméně jednoho družstva, u kategorie JPO II/2 nejméně dvou družstev, o zmenšeném početním stavu, ve složení velitel, strojník a dva hasiči. Členové jednotky zajišťují připravenost k výjezdu jednotky dle plánu výkonu služby.
  • Mzdové výdaje a zákonné pojistné na sociální zabezpečení člena vykonávajícího službu v jednotce kategorie JPO II nebo JPO III jako svoje zaměstnání v pracovním poměru dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů a v souladu s § 68 odst. 3 zákona č. 133/1985 Sb., o požární ochraně, ve znění pozdějších předpisů. Minimální rozsah pracovního úvazku musí činit 40 % plné týdenní pracovní doby, s pracovní náplní zaměřenou na činnost jednotky SDH obce.

Forma a výše podpory:

  • Na jednotku SDH obce zařazenou v kategorii JPO II/1 max. 150 000 Kč.
  • Na jednotku SDH obce zařazenou v kategorii JPO II/2 max. 300 000 Kč.
  • Mzdové výdaje a zákonné pojistné na sociální zabezpečení člena vykonávajícího službu v jednotce kategorie JPO II nebo JPO III jako svoje zaměstnání v pracovním poměru dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů a v souladu s § 68 odst. 3 zákona o požární ochraně max. 50 000 Kč/člen.

Specifika a omezení:

  • Obce žádají MV-GŘ HZS ČR prostřednictvím hasičského záchranného sboru kraje.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>