Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

MZe 10.D. Podpora evropské integrace nevládních organizací

shutterstock_155779511.jpg
Share Button

Dotace na zlepšení efektivnosti a odborné úrovně činnosti nevládních organizací formou podpory integrace v rámci EU.

Příjem žádostí:

  • Žádosti o dotaci lze podávat od 1. 3. do 29. 3. 2018.

Příjemci podpory:

  • Česká stavovská agrární nevládní organizace s významnou celostátní působností v zemědělsko-potravinářském komplexu, s minimální dobou registrace 2 roky k datu podání žádosti o dotaci a minimálním počtem 150 členů (PO i FO; u kolektivních členů se započítávají jejich jednotliví členové), která je členem ve vyjmenovaných mezinárodních organizacích.

Typy podporovaných projektů:

  • Podpora vstupu, členství, zastoupení členství a  činnosti českých stavovských agrárních nevládních organizací (u členů řádných i přidružených) v mezinárodních nevládních organizacích (podpora rozvoje demokratické občanské společnosti) a orgánech a organizacích Evropské unie.

Forma a výše podpory:

  • Do výše 100 % nákladů na členské příspěvky ve vyjmenovaných mezinárodních organizacích.
  • Do 17 000 Kč na realizované jednání ve vyjmenovaných mezinárodních organizacích (1 osoba / 1 jednací den) s dopravou do zahraničí a zpět.
  • Do 6 000 Kč na realizované jednání ve vyjmenovaných mezinárodních organizacích (1 osoba / 1 jednací den) bez dopravy do zahraničí a zpět.
  • Do 9 000 Kč na realizované jednání ve vyjmenovaných mezinárodních organizacích (1 osoba / 1 jednací den) při zastoupení mandatářem; částka se poměrně krátí při zastoupení mandatářem na stejném jednání pro více subjektů dotace současně.

Specifika a omezení:

  • Čerpání dotace je možné až po předložení zaplacených dokladů na členské příspěvky a předložení letenek, jízdenek, cestovních příkazů k realizovaným jednáním. Jednání se dokládají pozvánkou nebo jiným dokladem odůvodňujícím účast na jednání a zápisem z jednání. Realizovaná jednání se hradí maximálně 2 účastníkům.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>