Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

MZe – 20.B. Zlepšení životních podmínek v chovu drůbeže

stažený soubor
Share Button

Dotace je poskytovaná v souladu s podkapitolou 1.1.5.2. Podpora na závazky týkající se dobrých životních podmínek zvířat pokynů Evropské unie ke státní podpoře v odvětví zemědělství a lesnictví ve venkovských oblastech na období 2014 až 2020.

Příjem žádostí:

  • Žádosti o dotaci lze podávat od 4. 9. 2017 do 29. 9. 2017.

Příjemci podpory:

  • Chovatel drůbeže podnikající v zemědělské výrobě.

Typy podporovaných projektů:

  • 20.B.a.) Podpora zlepšení životního prostředí drůbeže - zlepšení prostředí u drůbeže nechemicky působícími přípravky, které jsou založeny na bázi oxidu křemičitého nebo fylosilikátů.
  • 20.B.b.) Podpora šetrného zacházení s drůbeží - Zlepšení životních podmínek drůbeže při odchytu a přepravě na porážku nebo při odchytu z odchovu, převozu a umístění do chovných hal s využitím technologií, které zaručují šetrné zacházení s drůbeží.
  • 20.B.c.) Podpora zlepšení podmínek ustájení drůbeže v halách - Zajištění nadstandardní pohody drůbeže zlepšením podmínek ustájení.
  • 20.B.d.) Podpora zlepšení stájového mikroklimatu drůbeže - Zajištění nadstandardní pohody drůbeže zlepšením jejich životního prostředí použitím ověřených biotechnologických přípravků, které snižují emise amoniaku a dalších nežádoucích plynů, které se aplikují do krmiva, do napájení nebo na podestýlku v hale s drůbeží.

Forma a výše podpory:

  • Dle podpořeného typu drůbeže.
  • Dotace k výsledku hospodaření (dříve neinvestiční).

Specifika a omezení:

  • Žadatel musí před započetím plnění účelu dotace podat na příslušné pracoviště Státního zemědělského intervenčního fondu dle sídla (u právnické osoby) a dle adresy trvalého pobytu (u fyzické osoby) vyplněnou předběžnou žádost. Termín pro podání předběžné žádosti pro rok 2017 je nejpozději do 14. 3. 2017. Termín pro podání předběžné žádosti pro rok 2018 je nejpozději do 31. 8. 2017.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>