Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

MZe – 20.B. Zlepšení životních podmínek v chovu drůbeže

stažený soubor
Share Button

Dotace je poskytovaná v souladu s podkapitolou 1.1.5.2. Podpora na závazky týkající se dobrých životních podmínek zvířat pokynů Evropské unie ke státní podpoře v odvětví zemědělství a lesnictví ve venkovských oblastech na období 2014 až 2020.

Příjem žádostí:

  • Žádosti o dotaci lze podávat od 3. 9. do 27. 9. 2018.

Příjemci podpory:

  • Chovatel drůbeže podnikající v zemědělské výrobě.

Typy podporovaných projektů:

  • 20.B.a.) Podpora zlepšení životního prostředí drůbeže - zlepšení prostředí u drůbeže nechemicky působícími přípravky, které jsou založeny na bázi oxidu křemičitého nebo fylosilikátů.
  • 20.B.b.) Podpora šetrného zacházení s drůbeží - Zlepšení životních podmínek drůbeže při odchytu a přepravě na porážku nebo při odchytu z odchovu, převozu a umístění do chovných hal s využitím technologií, které zaručují šetrné zacházení s drůbeží.
  • 20.B.c.) Podpora zlepšení podmínek ustájení drůbeže v halách - Zajištění nadstandardní pohody drůbeže zlepšením podmínek ustájení.
  • 20.B.d.) Podpora zlepšení stájového mikroklimatu drůbeže - Zajištění nadstandardní pohody drůbeže zlepšením jejich životního prostředí použitím ověřených biotechnologických přípravků, které snižují emise amoniaku a dalších nežádoucích plynů, které se aplikují do krmiva, do napájení nebo na podestýlku v hale s drůbeží.

Forma a výše podpory:

  • Dle podpořeného typu drůbeže.
  • Dotace k výsledku hospodaření (dříve neinvestiční).

Specifika a omezení:

  • Žadatel musí před započetím plnění účelu dotace podat na příslušné pracoviště Státního zemědělského intervenčního fondu dle sídla (u právnické osoby) a dle adresy trvalého pobytu (u fyzické osoby) vyplněnou předběžnou žádost. Termín pro podání předběžné žádosti pro rok 2019 je stanoven nejpozději do 31. 8. 2018, tato předběžná žádost bude platit i pro dotační období 2020.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>