Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

MZe – Speciální poradenství pro živočišnou výrobu

shutterstock_156844055.jpg
Share Button

Tento dotační program je zaměřený na chovatelskou veřejnost. Účelem výzvy je získání více informací pro chovatele hospodářských zvířat například prostřednictvím seminářů, školení nebo výstav atd.

Příjem žádostí:

  • Žádosti o dotaci lze podávat do 30. 6. 2016.

Příjemci podpory:

  • Oprávněným žadatelem tohoto programu je pořádající nebo zabezpečující organizace či uznané chovatelské sdružení se souhlasem Ministerstva zemědělství (MZe).

Typy podporovaných projektů:

  • Podpora poradenství pro živočišnou výrobu – pořádání seminářů a školení pro chovatelskou veřejnost;
  • Podpora osvětové činnosti v živočišné výrobě – zveřejňování výsledků plemenářské práce, zabezpečování pořádání výstav a přehlídek hospodářských zvířat.

Forma a výše podpory:

  • Výše dotace je 60 % prokázaných přímých nákladů v případě seminářů a školení, bez započtení zisku, přičemž maximální možná částka je 200 000 Kč na jeden seminář či školení.
  • V případě ostatních projektů se jedná o fixní částku dle rozhodnutí MZe, a to podle zveřejněných výsledků nebo významu pořádané akce.

Specifika a omezení:

  • Žadatelem o podporu může být jen subjekt splňující kritéria malého a středního podniku, má trvalý pobyt, případně sídlo na území České republiky nebo prokáže, že oprávněně podniká na území České republiky.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>