Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

Nadace ČEZ – grantového řízení Stromy

shutterstock_156474863.jpg
Share Button

Grantové řízení je zaměřeno na zlepšení životního prostředí prostřednictvím podpory liniové výsadby stromů.

Příjem žádostí:

 • Od 4. 1. do 12. 2. 2016 pro jarní výsadbu.
 • Od 1. 7. do 31. 7. 2016 pro podzimní výsadbu.

Příjemci podpory:

 • Obce nebo městské části.

Typy podporovaných aktivit:

 • Výsadba nové zeleně původních druhů dřevin a jejich odrůd (včetně pestrolistých a habituelně odlišných (kulovité, přeštíhlené, pyramidální) v podobě alejí, stromořadí a zelených bariér proti větru a prachu.
 • Liniová výsadba stromů u veřejných budov, obnova liniové zeleně na mezích – kombinace stromy/keře pro možnost hnízdění ptáků.
 • Výsadba galeriové zeleně podél vodotečí a návesních nádrží (vrby, topoly, olše). Realizace se předpokládá na veřejném prostranství v obytných nebo zastavených plochách obcí nebo v jejich extravilánu.
 • Zapojení veřejnosti/zájmových sdružení v obci – např. výběr lokality, účast na sázení či na následné údržbě zeleně je vítáno.

Forma a výše podpory:

 • Maximální výše jednoho nadačního příspěvku je 150.000 Kč.

Specifika a omezení:

 • Podat žádost lze výhradně vyplněním a odesláním webového formuláře, dostupného na www.nadacecez.cz. Písemné ani jinak zaslané žádosti nelze do grantového řízení zařadit.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Vaše dotazy a komentáře

 1. Lucie Hunčovská napsal:

  Dobrý den, minulý týden jsem byla na dovolené. Zkouším se dopracovat k Vašemu webovému formuláři k dotacím, bohužel neúspěšně. Ani přes http://www.nadacecez.cz se mi formulář nezobrazuje. Mohli byste mi nějak pomoci? S pozdravem Lucie Hunčovská, odbor ŽP, MěÚ Milovice

 2. Lucie Hunčovská napsal:

  Dobrý den, máme zájem o bližší informace ohledně dotací grantové řízení Stromy. Váš odkaz kontaktovat na mém počítači nefungoval. Hezký den, děkuji. Lucie Hunčovská

  • Dobrý den,

   veškeré informace naleznete na stránkách Nadace ČEZ -http://www.nadacecez.cz/edee/content/file-other/nadace/granty/stromy-2016/stromy-podminky-grantoveho-rizeni.pdf.

   S pozdravem, LT


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>