Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

Kariéra

Spolu/pracujte s jedničkou na trhu dotací. Přesvědčte nás o svých kvalitách a staňte se posilou týmu CYRRUS ADVISORY, a.s. Pozice v naší společnosti si můžete prohlédnout níže, pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Obchodník

Chcete prodávat produkty, které klientům peníze přinesou, ne vezmou a pomohou tak k jejich rozvoji. Umíte se na obchod podívat jinak, najít cestu jak dostat informace o možnostech podpory mezi široké spektrum zákazníků? Pokud ano, jste na správné adrese.

Konzultant

Máte zkušenosti s oblastí dotací? Rádi se učíte novým věcem? Chcete pomoci firmám, obcím a městům s implementací jejich zajímavých projektů, jste samostatná tvůrčí osoba, která ráda hledá nová inovativní řešení? Pokud ano, právě Vás hledáme. Náš tým je otevřen lidem s vizemi a nápady. Aktuálně nabízíme pouze pracovní stáže.

Externí spolupráce

Rádi byste spolupracovali při realizaci republikových i nadnárodních projektů? Jste odborníkem ve svém oboru? Náš tým externích poradců a dodavatelů je otevřen novým spolupracovníkům a řešením. Rozšiřujeme tým externích konzultantů, projektantů, auditorů, znalců a dalších dodavatelů.

Nábor

Nemáme pevně stanovené personální procesy. Přesvědčí nás především aktivní lidé, kteří mají zájem rozvíjet se spolu s námi a férově pomáhat našim klientům k získání potřebných financí.

Irena Ludrinská, Office manager, @: irena.ludrinska@cyrrusadvisory.cz, T: 538 705 772.

Navštivte také: Představení společnosti, Naši lidé, Podporujeme, Reference.

Loading...
Loading...