Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

Olomoucký kraj – Účelová neinvestiční dotace v požární ochraně – III. Výdaje za uskutečněný zásah jednotky SDH obce

firefighters-820172_1280
Share Button

Dotace na uskutečněný zásah jednotky SDH mimo území obce, která ji zřizuje, může  čerpat obec.

Příjem žádosti:

  • Lhůta pro podání žádosti obce je stanovena nejdříve od 29. července 2015.
  • Podkladem pro poskytnutí dotace za uskutečněný zásah za období srpen 2014 až červen 2015 je žádost obce, podaná nejpozději do 20. srpna 2015.
  • Podkladem pro poskytnutí dotace za uskutečněný zásah za období červenec až září 2015 je žádost obce, podaná nejpozději do 31. října 2015.

Příjemci podpory:

  • Dotaci poskytuje Olomoucký kraj výhradně obcím – zřizovatelům jednotek SDH obcí.

Typy podporovaných projektů:

  • Tato dotace je určena pro každou obec Olomouckého kraje zřizující jednotku SDH obce, která na výzvu operačního a informačního střediska HZS kraje provedla zásah mimo území obce, která ji zřizuje, nebo několika obcí, které ji zřizují, pokud je jednotka SDH obce zřízena na základě sdružení prostředků.

Forma a výše podpory:

  • Dotace je určena na pohonné hmoty, refundace mezd a úhradu použitých speciálních hasiv. Z hlediska refundace mezd obec doloží kopii dílčí zprávy o zásahu a žádosti zaměstnavatelů  nebo samostatně výdělečně činných fyzických osob, které jsou členy jednotky SDH obce, o refundace mezd. Spotřeba pohonných hmot je součtem množství PHM spotřebovaných na jízdu požární techniky k zásahu a množství PHM spotřebovaných na provoz čerpadla, agregátů a podobných zařízení. Při stanovení spotřebovaného množství motorových olejů se vychází z údajů výrobce. Výše průměrné ceny za 1 litr PHM pro rok 2015 je stanovena na: 35,90 Kč u benzinu automobilového 95 oktanů; 38,30 Kč u benzinu automobilového 98 oktanů a 36,10 Kč u motorové nafty.

Specifika a omezení:

  • Poskytnutou dotaci lze použít do 31. prosince 2015.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>