Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

OP PPR Podpora transferu technologií a znalostí z výzkumných organizací do praxe

shutterstock_109528268.jpg
Share Button

Podpora podnikových investic do výzkumu a inovací a vytváření vazeb a součinnosti mezi podniky, středisky výzkumu a vývoje a odvětvím vysokoškolského vzdělávání, zejména investic v oblasti vývoje produktů a služeb, přenosu technologií, sociálních inovací, ekologických inovací, aplikací veřejných služeb, stimulace poptávky, vytváření sítí, klastrů a otevřených inovací prostřednictvím inteligentní specializace a podpora technického a aplikovaného výzkumu, pilotních linek, opatření k včasnému ověřování produktů, schopností vyspělé výroby a prvovýroby, zejména v oblasti klíčových technologií a šíření technologií pro všeobecné použití.

Příjem žádostí:

  • Žádosti lze podávat od 13. 2. 2016 do 30. 4. 2016 do 16:00 hod.

Příjemci podpory:

  • Organizace pro výzkum a šíření znalostí (podle definice Rámce Společenství pro státní podporu výzkumu, vývoje a inovací).

Typy podporovaných aktivit:

  • Aktivity vedoucí ke komercializaci výsledků výzkumu pomocí ověření proveditelnosti a komerčního potenciálu a příprava jejich zavedení do praxe.
  • Zároveň výzva podpoří fungování organizačních složek výzkumných organizací typu centra pro transfer technologií a znalostí, která proces komercializace ve výzkumných organizacích centrálně zajišťují. Předpokládá se, že žadatelé již mají pro tento účel vytvořený interní systém.

Forma a výše podpory:

  • Minimální výše způsobilých výdajů činí 1 mil. Kč, maximální 30 mil. Kč
  • Výše podpory může dosahovat až 90 % celkových uznatelných nákladů.

Specifika a omezení:

  • Partnerství není vyžadováno, ale je možné. Předpokládá se možnost spolupráce několika organizací, zejména v případě stejného tematického nebo oborového zaměření komercializace.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>