Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

Podpora celoroční činnosti institucí působících v oblasti kinematografie v letech 2017 a 2018 (dvouletý grant) a filmových kanceláří pro rok 2017

istock_000007609698small-300x300
Share Button

Podpora je určena na celoroční institucionální činnost, která je přístupná široké odborné veřejnosti a napomáhá rozvoji české kinematografie prostřednictvím, podpory mezinárodních vztahů, informovanosti jednotlivých subjektů působících v kinematografii. Podpora je udělována jako dvouletý grant. Podpora je určena také pro podporu činnosti filmových kanceláří působících v České republice pro rok 2017 – podpora je udělována jako jednoletý grant.

Příjem žádostí:

  • Od 30. srpna do 30. září 2016.

Příjemci podpory:

  • Fyzická nebo právnická osoba.

Typy podporovaných projektů:

  • Podpora akcí, které v širokém měřítku propagují český film a ovlivňují pohled na český film jako kvalitní hodnotné dílo a zároveň tak vytvářejí zpětnou vazbu pro českou filmovou tvorbu.
  • Podpora projektů, které na mezinárodním poli vytvářejí lepší podmínky pro český filmový průmysl.
  • Filmovou kanceláří jsou myšleny ty subjekty, které v jednotlivých krajích/regionech/místech apod. působí jako podpora filmového průmyslu a jejich činnost je zaměřena na takové aktivity jako je např. poskytování informací pro filmové producenty, pomoc při natáčení (administrativní záležitostí jako zábory apod.) pomoc při vyhledávání lokací, kontakty na místní infrastrukturu, podpora místnímu audiovizuálnímu průmyslu apod.

Forma a výše podpory:

  • Celkový objem podpory činí 7 000 000 Kč.
  • Z celkové alokace pro tuto výzvu je zhruba 1 mil. Kč určen pro podporu filmových kanceláří s předpokládanou podporou jednoho projektu ve výši 200-400 tisíc Kč.

Specifika a omezení:

  • Podpora není primárně směřována pro podporu činnosti institucí, která je směřována pouze k vlastním členům dané instituce a do vnitřního života instituce.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>