Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

Podpora jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí Plzeňského kraje Příspěvek na opravy menšího rozsahu u cisternové automobilové stříkačky nebo rychlého zásahového automobilu

stažený soubor
Share Button

Finanční příspěvek z dotačního programu Plzeňského kraje, jehož cílem je  zabezpečení a systematická podpora plošného pokrytí území kraje jednotkami požární ochrany. V tomto případě se jedná o dotaci  na opravy CAS (cisternová automobilová stříkačka) nebo RZA (rychlý zásahový automobil). Celková alokace je 200 tis. Kč.

Příjem žádostí:

  • Žádost o dotaci lze podávat od 7. 3. 2016 do 31. 3. 2016.

Příjemci podpory:

  • O finanční podporu může žádat obec, která je zřizovatelem JSDHO (jednotka sboru dobrovolných hasičů obcí), zařazené do plošného pokrytí území Plzeňského kraje jednotkami požární ochrany; vlastnící CAS nebo RZA a splňující podmínky Pravidel programu.

Typy podporovaných projektů:

  • Opravy CAS nebo RZA, které nejsou technickým zhodnocením ve smyslu zákona č. 586/1992 Sb., o daních z příjmů. Technickým zhodnocením ovšem může být ta část akce, která není financovaná z rozpočtu Plzeňského kraje.

Forma a výše podpory:

  • Celkový finanční objem činí 200 000 Kč.
  • Minimální výše příspěvku je 40 000 Kč a maximální výše dotace je 200 000 Kč.
  • Finanční podpora z rozpočtu Plzeňského kraje může dosáhnout maximálně 50% z celkových nákladů skutečně vynaložených na akci.

Specifika a omezení:

  • Žádosti o podporu se podávají  prostřednictvím elektronické aplikace eDotace.
  • Žadatel nemůže zároveň pro tutéž JSDHO žádat o příspěvek na nákup CAS, ani o příspěvek na opravu CAS či RZA menšího rozsahu, ani o příspěvek na technické zhodnocení CAS.
  • Po provedené opravě musí CAS či RZA odpovídat požadavkům předpisů pro provoz vozidel na pozemních komunikacích v ČR.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>