Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

Podpora jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí Plzeňského kraje Příspěvek na věcné vybavení

stažený soubor
Share Button

Příspěvek je určen na nákup věcného vybavení neinvestiční povahy, které zůstává majetkem obce, a neinvestiční opravy, revize, technické prohlídky požární techniky a věcných prostředků požární ochrany JSDHO. Zejména je příspěvek určen na osobní ochranné pomůcky, drobné opravy techniky, věcné prostředky podle vyhlášky č. 247/2001 Sb., o organizaci a činnosti jednotek požární ochrany, a vybavení nad rámec minimálního vybavení dle této vyhlášky.

Příjem žádostí:

  • Žádost o dotaci lze podávat od 1. 3. 2018 do 31. 3. 2018.

Příjemci podpory:

  • O finanční podporu může žádat obec, která je zřizovatelem JSDHO (jednotka sboru dobrovolných hasičů obcí), zařazené do plošného pokrytí území Plzeňského kraje jednotkami požární ochrany.

Typy podporovaných projektů:

  • Příspěvek je určen na nákup věcného vybavení neinvestiční povahy, které zůstává majetkem obce, a neinvestiční opravy, revize, technické prohlídky požární techniky a věcných prostředků požární ochrany JSDHO. Zejména je příspěvek určen na osobní ochranné pomůcky, drobné opravy techniky, věcné prostředky podle vyhlášky č. 247/2001 Sb., o organizaci a činnosti jednotek požární ochrany, a vybavení nad rámec minimálního vybavení dle této vyhlášky.

Forma a výše podpory:

  • Celkový finanční objem činí 1 000 000 Kč.
  • Maximální výše příspěvku pro jednu JSDHO je 60 000 Kč. Náklady na nákup jednoho samostatného majetku či na opravu jednoho samostatného majetku nesmí přesáhnout částku 40 000 Kč.

Specifika a omezení:

  • Žádosti o podporu se podávají  prostřednictvím elektronické aplikace eDotace.
  • Majetek pořízený či opravený z prostředků dotace nesmí být bez písemného souhlasu poskytovatele po dobu 3 let od poskytnutí dotace převeden na třetí osobu, pronajat, ani dán k dispozici jiné JSDHO či třetí osobě.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>