Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

Podpora účasti na mezinárodních veletrzích a výstavách v zahraničí

traktor
Share Button

Dotaci na podporu marketingu a propagace vystavovatelů, jejich výrobků, případně služeb na vybraných  mezinárodních veletrzích a výstavách v zahraničí.

Příjem žádostí:

  • Žádosti budou přijímány nejpozději do 10. 7. 2018.

Příjemci podpory:

  • Fyzická nebo právnická osoba podnikající na území České republiky a další organizace působící v odvětví zemědělství, potravinářství, krmivářství, zemědělské techniky, rybolovu a akvakultury, výrobci závlahových zařízení, výrobci strojů pro potravinářskou výrobu, výrobci lesnické techniky, fyzické a právnické osoby a organizace působící v odvětví loveckých zbraní, střeliva a optiky a firmy zprostředkovávající poplatkové lovy na území ČR.

Typy podporovaných projektů:

  • 9.H.a. Podpora účasti na mezinárodních veletrzích a výstavách v zahraničí pod patronací  Ministerstva zemědělstvípodpora účasti vystavovatelů, jejich výrobků, případně služeb na vybraných mezinárodních veletrzích a výstavách v zahraničí pod patronací MZe.
  • 9.H.b. Podpora účasti na ostatních mezinárodních zemědělských a potravinářských veletrzích a výstavách v zahraničípodpora účasti vystavovatelů, jejich výrobků, případně služeb na vybraných mezinárodních veletrzích a výstavách v zahraničí bez účasti MZe.

Forma a výše podpory:

  • 9.H.a. Maximální výše příspěvku dosáhne 100 % prokázaných nákladů, maximálně však 100 000 Kč na žadatele, veletrh či výstavu.
  • 9.H.b. Maximální výše příspěvku dosáhne 100 % prokázaných nákladů, úhrada nákladů na pronájem výstavní plochy a na stavbu stánku pouze do výše 200 tis. Kč (pronájem výstavní plochy do max. výše 100 tis. Kč a výstavba stánku do max. výše 100 tis. Kč bez vybavení a bez technických sítí), úhrada nákladů na cestovní výlohy (zpáteční letenka v ekonomické třídě pro jednoho zástupce účastnící se společnosti do veletržní destinace), úhrada registračního poplatku v celé výši.

Specifika a omezení:

  • Požadavky na dotaci na více veletrhů/výstav v rámci 9.H.b. lze podávat souhrnně na jedné žádosti.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>