Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

Podpora odstraňování bariér v objektech občanského vybavení, v dopravní infrastruktuře a na veřejných prostranstvích v Jihočeském kraji

invalidnivozik
Share Button

Cílem tohoto dotačního programu je zlepšení přístupnosti objektů občanského vybavení, dopravní infrastruktury a veřejných prostranstvích tak, aby se kraj stal nositelem dobré praxe ve vztahu k řešení přístupnosti pro osoby s omezenou schopností pohybu a orientace. Podporovány budou zejména projekty týkající se rekonstrukcí s cílem zlepšit přístupnost a užívání objektů osobami s omezenou schopností pohybu a orientaci, např. vozíčkáři, matky s kočárky, nevidomí aj.

Příjem žádostí:

  • Od 15. 2. 2016 do 26. 2. 2016 do 12:00 hodin.

Příjemci podpory:

  • Města, obce a jimi zřizované organizace na území Jihočeského kraje, které jsou vlastníky nebo nájemci pozemku či objektu.

Typy podporovaných projektů:

  • Opatření č. 1: Odstraňování bariér v objektech občanského vybavení, v dopravní infrastruktuře a na veřejných prostranstvích – rekonstrukce – investičního charakteru.
  • Opatření č. 2: Odstraňování bariér v objektech občanského vybavení, v dopravní infrastruktuře a na veřejných prostranstvích – opravy – neinvestičního charakteru.

Forma a výše podpory:

  • Jsou poskytovány dotace investičního i neinvestičního charakteru. Jedná-li se o investiční charakter, výše dotace se pohybuje od 40 – 200 000 Kč, v případě neinvestiční od 20 – 150 000 Kč.
  • Je vyžadována finanční spoluúčast ze strany žadatele v minimální výši 40 %.

Specifika a omezení:

  • Projekt musí být připraven k realizaci (např. schválenou potřebnou dokumentaci apod.).

Doplňující informace:

  • Žádost o grant musí být předložena na formuláři elektronické žádosti. Žádost se odesílá elektronicky a také podává v písemné podobě osobně na podatelně Jihočeského kraje, případně zasílá poštou.

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>