Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

Podpora prevence kriminality v Olomouckém kraji

images-150x150
Share Button

Dotace na zvýšení bezpečnosti obyvatel OK s využitím prvků situační prevence. Důraz je kladen na prevenci majetkové kriminality, vandalismu a souvisejících sociálních a společenských aspektů. 

Příjem žádostí:

 • Příjem žádostí probíhá od 22. 1. 2018 do 4. 2. 2018.

Příjemci podpory:

 • Žadatelem pro podporované investiční aktivity může být právnická osoba: obce a svazky obcí v Olomouckém kraji.
 • Žadatelem pro podporované neinvestiční aktivity může být právnická osoba: právnická osoba, jejímž předmětem činnosti jsou aktivity související s problematikou týkající se sociální oblasti a jejíž sídlo či provozovna se nachází v územním obvodu Olomouckého kraje, nebo právnická osoba, jejímž předmětem činnosti jsou aktivity související s problematikou týkající se sociální oblasti a jejíž sídlo ani provozovna se nenachází v územním obvodu Olomouckého kraje, ale výstupy navrhované akce budou realizovány v územním obvodu Olomouckého kraje, případně budou propagovat Olomoucký kraj mimo jeho územní působnost.

Typy podporovaných projektů:

 • Kamerové dohlížecí systémy (kamery, držáky, kabeláž, zařízení k přenosu signálu – drátové i bezdrátové, vyhodnocovací a záznamová zařízení, potřebný software, další příslušenství a řídící centrum), jejichž obsluhu bude zajišťovat obecní (městská) policie nebo Policie ČR, provoz bude probíhat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, a které splňují příslušné technické požadavky dle platných právních norem.
 • Zabezpečovací a vyhodnocovací systémy (elektromotorické a elektromechanické zámkové systémy, bezpečnostní kování a závory, bezpečnostní dveře, elektrické zabezpečovací systémy, uzavřené televizní okruhy, perimetrie, kontrolní systémy selektivního vstupu, přepěťové ochrany, ochrany dat a informací, pulty centralizované ochrany, objektové vysílače, elektronická vjezdová zařízení), které budou instalovány na objekty v majetku obce
 • Mříže (splňující příslušná certifikační kritéria), které budou instalovány na objekty v majetku obce, pevně spojeny se stavbou.
 • Osvětlení (může být doplněno nerozbitnými kryty v provedení antivandal a detektory pohybu, součástí může být kabeláž a rozvody), které bude instalované na rizikových místech veřejného prostoru;
 • Oplocení (včetně sloupků), které bude instalováno na rizikových místech nacházejících se v zónách nebo přístupových cestách v majetku obce.

Forma a výše podpory:

 • Minimální výše dotace na jednu investiční akci/projekt činí 20 000 Kč.
 • Minimální výše dotace na jednu neinvestiční akci/projekt činí 10 000 Kč.
 • Maximální výše dotace na jednu investiční akci/projekt činí 200 000 Kč.
 • Maximální výše dotace na jednu neinvestiční akci/projekt činí 100 000 Kč.

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>