Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

Podpora preventivních aktivit a výchovy ke zdraví v Olomouckém kraji

images
Share Button

Dotace na nastartování účinných a dlouhodobě udržitelných mechanismů ke zlepšení zdravotního stavu obyvatel regionu formou výchovně – vzdělávacích akcí je v souladu s Národní strategií Zdraví 2020 a s Programem rozvoje územního obvodu Olomouckého kraje na období 2015 – 2020. Podpora zdravotně-preventivních programů; jejím cílem je mimo jiné stabilizace systému prevence nemocí a ochrany a podpory zdraví obyvatel Olomouckého kraje.

Příjem žádostí:

  • Lhůta pro podávání žádostí o dotace je stanovena od 25. 1. 2016 do 5. 2. 2016.

Příjemci podpory:

  • Fyzické a právnické osoby.

Typy podporovaných aktivit:

  • Je možné žádat o finanční podporu na realizaci akcí/projektů zaměřených na výchovu k péči o vlastní zdraví. Podpořit lze aktivity určené pro širokou veřejnost a zaměřené na výchovu ke zdravému způsobu života například formou her a soutěží nebo formou praktických ukázek. Dále mohou být podpořeny semináře pro veřejnost či konkrétní skupiny obyvatel zaměřené na prevenci a zdravý životní styl.

Forma a výše podpory:

  • Maximální výše dotace na jednu akci/projekt činí 400 000 Kč.
  • Minimální výše dotace na jednu akci/projekt činí 25 000 Kč.
  • Minimální podíl spoluúčasti žadatele z vlastních a jiných zdrojů, činí minimálně 50 % celkových skutečně vynaložených uznatelných výdajů akce/projektu.

Specifika a omezení:

  • Žadatel může na tentýž účel vyhlášeného dotačního programu/titulu podat pouze jednu žádost o poskytnutí dotace v daném kalendářním roce.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>