Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

Podpora sportu v Moravskoslezském kraji

shutterstock_107814275.jpg
Share Button

Dotace na sportovní akce, na podporu celostátních a mezinárodních sportovních akcí a na podporu činnosti sportovních klubů pro děti. 

Příjem žádostí:

 • Žádosti jsou přijímány od 21. 11. 2016 do 25. 11. 2016.

Příjemci podpory:

 • Právnické osoby zajišťující tělovýchovnou, sportovní a turistickou činnost.

Typy podporovaných projektů:

 • Podpora významných celostátních a mezinárodních sportovních akcí v Moravskoslezském kraji.
 • Podpora pravidelné činnosti sportovních klubů pro děti a mládež v Moravskoslezském kraji.
 • Podpora pravidelné činnosti a akcí pro handicapované a seniory v Moravskoslezském kraji.

Forma a výše podpory:

 • Podpora významných celostátních a mezinárodních sportovních akcí – Minimální výše poskytnuté dotace na projekt je 50 000 Kč. Maximální výše poskytnuté dotace na projekt je 400 000 Kč. Zastřešující spolek může podat žádosti o dotaci na tři projekty s maximální celkovou výší požadovaných finančních prostředků 600 000 Kč. Poskytovatel se bude finančně spolupodílet na úhradě uznatelných nákladů realizovaných projektů, které bude spolufinancovat, maximálně 50 %, spoluúčast žadatele je min. 50 % z celkových uznatelných nákladů na projekt.
 • Podpora pravidelné činnosti sportovních klubů pro děti a mládež v Moravskoslezském kraji – Minimální výše poskytnuté dotace na projekt je 50 000 Kč. Maximální výše poskytnuté dotace na projekt je 400 000 Kč. Zastřešující spolek může podat žádosti o dotaci na tři projekty s maximální celkovou výší požadovaných finančních prostředků 600 000 Kč. Poskytovatel se bude finančně spolupodílet na úhradě uznatelných nákladů realizovaných projektů, které bude spolufinancovat, maximálně 50 %, spoluúčast žadatele je min. 50 % z celkových uznatelných nákladů na projekt.
 • Podpora pravidelné činnosti a akcí pro handicapované a seniory – Minimální výše poskytnuté dotace na projekt je 20 000 Kč. Maximální výše poskytnuté dotace na projekt je 200 000 Kč. Zastřešující spolek může podat žádosti o dotaci na tři projekty s maximální celkovou výší požadovaných finančních prostředků 600 000 Kč. Poskytovatel se bude finančně spolupodílet na úhradě uznatelných nákladů realizovaných projektů, které bude spolufinancovat, maximálně 80 %, spoluúčast žadatele je min. 20 % z celkových uznatelných nákladů na projekt. 

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Vaše dotazy a komentáře

 1. Josef Novák napsal:

  Dobrý den, máme již několik let založený sportovní klub – SK Annaberg – v Andělské Hoře ve Slezsku a každoročně pořádáme víkendové akce,jako Olympiáda mládeže, přebory škol se sjezdovém lyžování a snowboardu. Chtěl jsem se zeptat,zda jsou tyto akce podporované vyhlášeným grantem – Podpora sportu v MSK – a zda můžeme podat žádost,ikdyž ještě nejsme přepsaní na OR jako zapsaný spolek. Dále by mě zajímalo,kolik by stálo zpracování takového projektu Vaší organizací,děkuji za informace, s pozdravem Novák J.,Bruntál
  tel: 725 396 255

  • Bc. Kateřina Čočková Bc. Kateřina Čočková napsal:

   Dobrý den,

   veškeré informace o tomto programu se dozvíte ZDE. Dotační program je určen pouze pro právnické osoby zajišťující tělovýchovnou, sportovní a turistickou činnost.
   Cena za zpracování se odvíjí od náročnosti programu a předpokládaného rozpočtu.

   S pozdravem, KČ


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>