Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

Program podpory kulturních aktivit v Pardubickém kraji Program 4 – podpora subjektů činných v oblasti kultury

shutterstock_45014305.jpg
Share Button

Pardubický kraj vyhlašuje Program podpory kulturních aktivit v Pardubickém kraji: Program 4 – podpora subjektů činných v oblasti kultury – individuální dotace. Cílem podpory je především uchování kulturního dědictví a tradic regionu vedoucí k zajištění rozvoje, stability, pestrosti a popularizace uměleckého prostředí, k posílení atraktivnosti kultury, k podpoře mladých umělců, i kulturního povědomí a reprezentaci Pardubického kraje.

Příjem žádostí:

  • Žádosti lze podávat od 4. 1. 2017 do 31. 10. 2017.

Příjemci podpory:

  • Žadateli mohou být právnické a fyzické osoby činné v oblasti kultury.

Typy podporovaných projektů:

  • Udržení kontinuity a zachování nejvýznamnějších kulturních tradic regionu.
  • Podpora bude poskytována subjektům činným v oblasti kultury, které popularizují kulturní dědictví, všestranně jej rozvíjejí a propagují tradiční kulturní hodnoty kraje.
  • Rozvoj společnosti v oblasti kultury a folkloru na bázi národních a regionálních tradic a těch žadatelů, kteří svojí činností napomáhají ke zprostředkování, uchování a využívání kulturních hodnot pardubického regionu a upevňují vztah obyvatel k jeho kulturnímu dědictví.
  • Prezentace hudebních děl, divadelní tvorby, pořádání koncertů, festivalů, přehlídek a výstav, kulturně-vzdělávacích, prezentačních akcí a tradičních akcí s hlubokými kulturně historickými kořeny v regionu.

Forma a výše podpory:

  • Intenzita podpory může činit až 100 % rozdílu mezi příjmy a náklady na akci, aktivitu, projekt nebo činnost subjektu.
  • Podpora bude poskytnuta formou dotace na základě písemné smlouvy, a to převodem prostředků na účet žadatele, mimořádně i jiným způsobem určeným ve smlouvě.
  • Dotace budou poskytovány na základě žádosti subjektu o poskytnutí podpory na jím pořádanou kulturní aktivitu, projekt nebo činnost.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>