Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

Program podpory kultury v městě Pardubice

obr (2)
Share Button

Podpora realizace projektů v oblasti kultury, které přispívají k rozšíření a obohacení kulturního života ve městě, reprezentaci města a rozvoji cestovního ruchu.

Příjem žádostí:

 • Termínem pro podání žádostí o dotaci je:
  • podpora projektů konaných 01. 01. 2018 – 30. 06. 2018; podpora dlouhodobých projektů (jednoletých a dvouletých): 22. 01. 2018 – 9. 02. 2018.
  • podpora projektů konaných 01. 07. 2018 – 31. 12. 2018: 03. 04. 2018 – 20. 04. 2018.

Příjemci podpory:

 • Právnické i fyzické osoby vyvíjející aktivity v oblasti kultury na území města Pardubic.

Typy podporovaných projektů:

 • Podpora jednorázových projektů: Určeno pro podporu jednorázových kulturních projektů, přispívajících k rozšíření a obohacení kulturního života ve městě, reprezentaci města a rozvoji cestovního ruchu.
 • Podpora dlouhodobých projektů: Možnost získat podporu je otevřena pro všechny fyzické i právnické osoby, které jsou pořadateli, organizátory nebo producenty kulturního programu tvořícího cyklus jednotlivých kulturně-společenských akcí.
 • Podpora celoroční činnosti zájmových kulturních spolků: Podpora je určena především pro děti, mládež a studenty (do věku 26 let včetně) a členy souborů, spolků vyvíjejících aktivitu nekomerčního charakteru, směřujících k obohacení kulturního života ve městě.
 • Podpora reprezentace města (výjezdy): Určeno pro jednotlivce nebo spolky, reprezentující město Pardubice svou činností v oblasti kultury.
 • Podpora mladých talentů: Určeno na individuální rozvoj mladých talentů (do 26 let včetně) vyvíjejících kulturní aktivity – účast na stážích, soutěžích, příspěvek na literaturu, vybavení, nutné pomůcky či jiné vybavení apod.

Forma a výše podpory:

 • Maximální výše dotace může činit 90 % z celkových vyúčtovaných nákladů na akci. Na stejný projekt může žadatel požádat o dotaci u statutárního města Pardubice pouze z jednoho zdroje.

Specifika a omezení:

 • Na stejný projekt a veškeré jeho části (doprovodné akce apod.) může žadatel požádat o finanční podporu u statutárního města Pardubice pouze z jednoho zdroje, tzn. v případě poskytnutí dotace z tohoto Programu nemůže na žádnou další část projektu získat podporu z jiných prostředků města.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>