Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

Program podpory „Pardubičtí tahouni“

shutterstock_45014305.jpg
Share Button

Výzva je určena pro projekty podporující jednorázové akce, které mají více jak 10letou tradici a stanou se stěžejními pilíři městské kultury a sportu.

Příjem žádostí:

  • Příjem žádostí od  20. 10. 2015 do 13. 11. 2015.

Příjemce podpory:

  • Pro tuto výzvu jsou oprávněnými žadateli fyzické osoby podnikající a právnické osoby pořádající jednorázové akce, které se konají opakovaně a mají více jak 10letou tradici.

Typy podporovaných projektů:

  • Jednorázové, opakující se projekty, které jsou významné, mají konstantně vysokou kvalitu, deklarují přínos pro město a jejich realizace je pro město Pardubice důležitá.

Forma a výše podpory:

  • Celková výše Programu je limitována objemem finančních prostředků, které jsou vyčleněny ve schváleném rozpočtu statutárního města Pardubic.
  • Maximální výše grantu může činit 90 % z celkových vyúčtovaných nákladů na akci.

Specifika a omezení:

  • Grant schválí Rada města Pardubic, případně Zastupitelstvo města Pardubic (v případě částky nad 50.000,00 Kč), a to na základě předložené žádosti včetně požadovaných příloh na předepsaném formuláři ve stanoveném termínu a po předchozím projednání a doporučení podpory Komisí pro Pardubické tahouny.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>