Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

Program podpory tvorby projektů Programu celoživotního učení EU ve školách

Share Button

Záměrem Programu podpory tvorby projektů Programu celoživotního učení EU ve školách je finanční podpora příspěvkových organizací Jihomoravského kraje vykonávajících činnost škol zaměřená na zvýšení motivace škol k aktivnímu zapojení do Programu celoživotního učení EU a získávání finančních prostředků z fondů EU na spolupráci s partnery v zahraničí.

Program je koncipován jako víceletý a svým zaměřením navazuje na dotační program ,,Do světa!“ a naplňuje Program rozvoje Jihomoravského kraje – opatření A.1.8 Rozvíjení spolupráce se vzdělávacími institucemi v zahraničí, podpora mezinárodní mobility žáků a Dlouhodobý záměr rozvoje vzdělávání a rozvoje vzdělávací soustavy Jihomoravského kraje – část III.1 Celoživotní učení pro všechny
a jeho realizace, opatření III.1.3 Zapojit více škol do projektů evropského Programu celoživotního učení.

Cílovou skupinou jsou školy JMK, které získají dotaci z Programu celoživotního učení v odvětvových programech COMENIUS – Partnerství škol nebo LEONARDO DA VINCI - Projekty mobility a Projekty partnerství, případně získají certifikát kvality Evropské jazykové ceny Label nebo certifikát kvality v programu E-TWINNING.

Administrátorem Programu je oddělení prevence a volnočasových aktivit odboru školství Krajského úřadu Jihomoravského kraje. Určení podpory Podpora je určena na odměnu pedagogických pracovníků, kteří se podílejí na tvorbě podpořeného projektu nebo jejich projekt získá certifikát kvality.

Na poskytnutí finanční podpory není právní nárok. Jihomoravský kraj si vyhrazuje právo nerealizovat Program v daném kalendářním roce z důvodu nedostatku finančních prostředků.

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Redakce CYRRUS ADVISORY, a.s., Lucie Tomčíková, @: lucie.tomcikova@cyrrusadvisory.cz, T: +420 380 425 302

Podívejte se také na výzvu k tomuto článku Program podpory tvorby projektů Programu celoživotního učení EU ve školách v Jihomoravském kraji, která poskytuje základní informace pro podání žádosti o dotaci.

Zdroj: http://dotace.kr-jihomoravsky.cz/Grants/3629-506-Program+podpory+tvorby+projektu+Programu+celozivotniho+uceni+EU+ve+skolach.aspx


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>