Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

Rekonstrukce, oprava a výstavba sportovních zařízení, areálů a související infrastruktury na území města Plzně

branka
Share Button

Podpora sportovní činnosti dětí a mládeže do 23 let, podpora jak stávajících, tak i nově se rozvíjejících činností v oblasti sportu a tělovýchovy na území města, podpora pořádání sportovních soutěží (zejména výkonnostního charakteru) a sportovních akcí pro ostatní skupiny populace na území města, podpora handicapovaných sportovců, zlepšení sociálního zázemí ve sportovních zařízeních, podpora sportovních kolektivních aktivit dětí a mládeže.

Příjem žádostí:

  • Žádosti o dotaci lze podávat od 2. ledna do 31. ledna 2018.

Příjemci podpory:

  • Žadatelem může být pouze organizace vykazující na území města Plzně sportovní činnost minimálně tři roky před podáním žádosti o podporu a za podmínky, že taková činnost je její hlavní, případně většinovou aktivitou, a která je zároveň vlastníkem sportovního zařízení, na jehož rekonstrukci opravu či výstavbu je o podporu žádáno, nebo má takové zařízení v nájmu či výpůjčce na dobu nejméně 5 let ode dne vyhlášení tohoto dotačního programu.

Typy podporovaných projektů:

  • Cílem programu je finanční podpora konkrétních projektů rekonstrukce, opravy či výstavby sportovních zařízení, areálů a související infrastruktury nacházející se na území města Plzně. Smyslem programu je podpora především neziskových subjektů, které mají omezenou možnost získání finančních prostředků z vlastních zdrojů a činnosti a jež svými aktivitami zajišťují aktivní využití volného času občanů, především dětí a mládeže.

Forma a výše podpory:

  • Celková výše podpory vypsaného dotačního programu činí 10 milionů Kč.

Specifika a omezení:

  • Žadatelem nemůže být organizace, která má takové zařízení v nájmu či výpůjčce od města Plzně.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>