Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

SFDI – „Letiště – security“

shutterstock_156894776.jpg
Share Button

Příspěvek na náklady související s vybavením letišť na území České republiky, technickými nebo obdobnými prostředky sloužícími k ochraně civilního letectví před protiprávními činy , přičemž příjemce příspěvku (provozovatel letiště) musí zajistit, že pořízené vybavení bude provozováno v rámci příslušného letiště v souladu se stanoveným účelem minimálně po dobu 5 let následujících po roce, ve kterém bylo ukončeno financování akce ze SFDI (udržitelnost akce).

Příjem žádostí:

  • Žádosti lze podávat do 30. 3. 2018.

Příjemci podpory:

  • Příjemcem příspěvku může být právnická či fyzická osoba se sídlem nebo organizační složkou v České republice, která je provozovatelem letiště, na kterém ani v jednom z předcházejících pěti let nepřesáhl počet odbavených cestujících maximální počet 1 milion za rok.

Typy podporovaných projektů:

  • Pořízení a instalace prostředků pro perimetrickou, prostorovou a plášťovou ochranu letiště a letištních budov včetně zabezpečení vstupů do jednotlivých prostor letiště.
  • Pořízení a instalace prostředků pro detekční kontrolu osob, zavazadel, nákladu, pošty, palubních zásob, letištních dodávek a vnášených předmětů.

Forma a výše podpory:

  • Z rozpočtu SFDI lze poskytnout příspěvek na vybranou akci ve výši 85 % z celkových uznatelných nákladů akce.

Specifika a omezení:

  • V případě, že příjemcem bude provozovatel, který nemá k danému letišti vlastnická práva, je nutno v rámci žádosti o příspěvek doložit vztah provozovatele k provozovanému letišti a jeho trvání minimálně po dobu udržitelnosti akce.
  • V případě, že provozovatel letiště v období udržitelnosti akce přestane být jeho provozovatelem, je povinen zajistit provozování a užívání majetku získaného v rámci akce v souladu s účelem, ke kterému je určen, minimálně po dobu udržitelnosti akce. Majetek získaný v rámci akce může být provozován a užíván pouze jako součást příslušného letiště.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>