Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

Středočeský kraj – Podpora vzdělávacích, volnočasových a sportovních aktivit

branka
Share Button

Dotaci na výstavbu nových veřejně přístupných sportovních zařízení a investiční projekty zaměřené na modernizaci stávajících tělovýchovných zařízení; opravy a údržby sportovních zařízení a zařízení, které slouží k zájmové činnosti dětí a mládeže  drobné materiální vybavení do 40 tis. Kč, mohou získat školy a školská zařízení, organizace pracující s dětmi a mládeží, sportovní subjekty, nestátní neziskové organizace, právnické osoby, jejichž hlavní činností je podpora sportu. 

Příjem žádostí:

 • Žádosti je možné předkládat od 18. dubna 2017 od 9:00 hodin do 24. dubna 2017 do 16:00 hodin.

Příjemci podpory:

 • Školy a školská zařízení.
 • Nestátní neziskové organizace pracující s dětmi a mládeží, handicapovanými dětmi, mládeží a dospělými – spolky, pobočné spolky, nadace a nadační fondy, obecně prospěšné společnosti, ústavy, školské právnické osoby.
 • Obce.
 • Fyzické osoby (dospělí s handicapem a zákonný zástupce handicapovaného) – pouze oblast „neinvestiční podpora“.

Typy podporovaných projektů:

 • „Investiční podpora“, která zahrnuje výstavbu nových veřejně přístupných sportovních zařízení a investiční projekty zaměřené na modernizaci stávajících tělovýchovných zařízení související se sportovní činností dětí a mládeže.
 • „Neinvestiční podpora“, která zahrnuje podporu činnosti související se vzdělávacími, sportovními a zájmovými aktivitami dětí a mládeže (opravy a údržby sportovních zařízení a zařízení, které slouží k zájmové činnosti dětí a mládeže drobné materiální vybavení do 40 tis. Kč, organizace akcí regionálního, celostátního a mezinárodního významu, cestovné, mzdy, provozní náklady – např. nájmy, energie).

Forma a výše podpory:

 • „Investiční podpora“: 40 000 Kč – 500 000 Kč.
 • „Neinvestiční podpora“: 10 000 Kč – 200 000 Kč.
 • Minimální spoluúčast žadatele je stanovena na 20 % a 0 % (handicapovaný žadatel) z celkových uznatelných nákladů akce/projektu, kterou je nutno při čerpání dotace dodržet..

Specifika a omezení:

 • Program je určen pro žadatele ze Středočeského kraje.
 • Jednu akci/projekt dle tohoto Programu není možné podpořit z více dotačních titulů Středočeského kraje.

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Vaše dotazy a komentáře

 1. praha@cyrrusadvisory.cz napsal:

  Dobry den, zaujala me informace o moznosti ziskani dotace prostr. Stredoceskeho kraje od 10 do 40 tis. na drobne mater. vybaveni – muze o tuto dotaci zadat sportovni klub – spolek – klub akvabel? Prijem zadosti podle informace je do 15.4. – tedy to uz asi nestihneme:-) nevite, jestli se chystaji do budoucna nejake podobne dotac. tituly – tj. takove, které by mohli podporit sportujici mladez? Dekuji L. Modlikova

  • Bc. Kateřina Čočková Bc. Kateřina Čočková napsal:

   Dobrý den,

   krajské podpory jsou vyhlašovány každoročně, takže je velká pravděpodobnost, že se podobný titul vyhlásí i příští rok.
   Pokud se jedná o neziskovou organizaci působící v oblasti sportu je možné žádat i o národní podpory MŠMT – více info ZDE.

   S pozdravem, KČ


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>