Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

Účelová neinvestiční dotace na výdaje JSDH obcí Jčk

stažený soubor
Share Button

Dotace na zabezpečení plošného pokrytí území kraje jednotkami požární ochrany (dále jen „JPO“), zejména zkvalitněním materiálně technického vybavení jednotek SDH obcí, zabezpečením odborné připravenosti členů jednotek SDH k provedení zásahu a úhradou nákladů na zásahy mimo územní obvod obce.

Příjem žádostí:

  • Žádosti lze podávat do 15. 10. 2015. 

Příjemci podpory:

  • Obce Jihočeského kraje jako zřizovatelé jednotek SDH obcí.

Typy podporovaných projektů:

  • Výdaje na zabezpečení akceschopnosti jednotky SDH vybrané obce ve formě příspěvku na zabezpečení akceschopnosti kategorie JPO II, která zabezpečuje výjezd z místa své dislokace k zásahu nejpozději do 5 minut po vyhlášení poplachu jednotce v síle nejméně jednoho družstva.
  • Výdaje na odbornou přípravu velitelů, strojníků, obsluh motorových pil, nositelů dýchací techniky jednotek SDH obcí.
  • Výdaje za uskutečněný zásah jednotky SDH obce, na výzvu operačního a informačního střediska HZS kraje mimo její územní obvod.
  • Výdaje na věcné vybavení neinvestiční povahy a dále neinvestiční opravy, revize, technické prohlídky požární techniky a věcných prostředků požární ochrany.

Forma a výše podpory:

  • Celková částka, která je alokovaná pro tento dotační program na rok 2015 činí 2 688 000 Kč s určením 240 000 Kč na zabezpečení akceschopnosti jednotky SDH vybrané obce ve formě příspěvku na zabezpečení akceschopnosti kategorie JPO II, a 2 448 000 Kč na výdaje na odbornou přípravu, výdaje za uskutečněný zásah mimo územní obvod obce a na pořízení věcného vybavení, oprav a revizí neinvestiční povahy těchto jednotek.

Specifika a omezení:

  • Grant  není určen  na krytí projektů, které nesouvisí se zásahovou činností jednotky SDH obce, například na požární sport, kulturní akce, včetně oslavy výročí založení sboru dobrovolných hasičů v obci.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>