Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS

Poskytovatel informačního servisu dotační.info je společnost CYRRUS ADVISORY

Kontakty

Výzva č. 2 MAS Havlíčkův kraj – Vytváření pracovních příležitostí pro znevýhodněné skupiny obyvatel, opatření 2

shutterstock_153244892.jpg
Share Button

Cílem opatření je zvýšit zaměstnanost znevýhodněných sociálních skupin na lokálním trhu práce prostřednictvím podpory vytváření vhodných pracovních míst, zvyšováním kvalifikace osob ze znevýhodněných skupin a pomoci těmto osobám s orientací na trhu práce. Podporovány budou projekty, jejichž výsledkem bude zaměstnání vhodných osob z cílové skupiny na určených pracovních místech.

Příjem žádostí:

  • Žádosti budou přijímány do 18. 5. 2017 do 12.00 hodin.

Příjemci podpory:

Typy podporovaných projektů:

  • Podporovány budou činnosti související s oslovením cílové skupiny, předvýběrem vhodných kandidátů na dané místo, jejich vzděláním před obsazením daného místa, výběrem vhodného potenciálního zaměstnance a jeho následné zaměstnání. Dále budou podporovány projekty zaměřené na profesní vzdělávání a orientaci na trhu práce pro osoby z cílových skupin, motivace k hledání zaměstnání, včetně nezbytných doprovodných opatření.

Forma a výše podpory:

  • Minimální výše celkových způsobilých výdajů projektu: 400 000 CZK.
  • Maximální výše celkových způsobilých výdajů projektu: 8 800 000 CZK. Pro projekty realizované v režimu podpory de minimis je maximální výše celkových způsobilých výdajů projektu stanovena na výši 200 000 EUR.

Specifika a omezení:

  • Aktivity podporované ve výzvě musí být v souladu s opatřením 1.1.2 SCLLD – Vytváření pracovních příležitostí pro znevýhodněné skupiny obyvatel SCLLD MAS Havlíčkův kraj.

Doplňující informace:

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj

Podívejte se určitě i na tuto výzvu...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>