Dotační info na Facebook Dotační info na Linkedin RSS
Kontakty

Administrativní objekty

Pro administrativní objekty je připravena celá řada programů, které poskytují prostředky na rekonstrukci a především opatření pro snížení jejich energetické náročnosti. Většina projektů musí být realizována mimo území hlavního města, výjimkou je operační program Praha – pól růstu ČR.

  • Integrovaný regionální operační program se zaměřuje např. na rekonstrukci či zřízení zařízení pro poskytování komunitní péče, rekonstrukci, výstavbu a rozšíření sociálních podniků, rekonstrukci odborných učeben, laboratoří, dílen, center odborné přípravy, rekonstrukce a vybavení vzdělávacích zařízení.
  • Operační program Podnikání pro konkurenceschopnost je určen především obchodním společnostem z oblasti zpracovatelského průmyslu a technologickým firmám, které chtějí investovat do rozvoje vlastních zaměstnanců včetně rozšíření vzdělávacích programů také na externí pracovníky např. obchodních partnerů a to formou výstavby nových školících kapacit a budov poskytujících zázemí pro vzdělávání.
  • Operační program Praha – pól růstu ČR dotace jsou určeny na výstavbu a rekonstrukci nemovitostí a jsou dosažitelné v rámci v rámci projektů, které podporují rozvoj malých a středních podniků, a také v rámci projektů, které propojují komerční sféru s výzkumem a aplikace výsledků výzkumu do praxe.

Autor: Ing. Jiří Fuchs

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Loading...
Loading...