Dotační info na Facebook Dotační info na Linkedin RSS
Kontakty

Prověříme vaše šance na získání dotace

Odesláním dotazu souhlasíte se Smluvními podmínkami a Zásadami ochrany osobních údajů.

Jméno a příjmení potřebujeme čistě pro informaci, komu vlastně odpovídáme. Email potřebujeme znát, abychom měli kam odpovědět, někdy je jednodušší informace probrat telefonicky, proto prosím ideálně vyplňte i telefonní kontakt.

Název Organizace je nezbytné znát pro posouzení velikosti subjektu a zjištění jeho činnosti. Některé dotace jsou určeny například pouze pro malé podniky, některé jen pro neziskové organizace, další jen pro zpracovatelský sektor, a tak dále. Dle názvu organizace si již veškeré potřebné informace dohledáme, případně se Vás doptáme.

Místo realizace projektu je důležité z důvodu, že určité dotační tituly jsou využitelné pouze v některých regionech, případně v obcích/ městech s určitým počtem obyvatel.

Každý dotační titul má určitou hranici minimálních způsobilých výdajů, stejně jako nejvyšší možnou míru dotace, proto je důležité znát také očekávané náklady projektu. Stejně tak je důležité vědět, kdy plánujete akci realizovat, abychom dokázali Váš projekt sladit s připravovanými dotačními výzvami.

Na závěr je samozřejmě nezbytné vědět, na co vlastně dotaci plánujete získat. Ideální je popsat projekt naprosto konkrétně. Například: plánujeme nakoupit pozemek pro vybudování nové skladovací haly, zrekonstruovat nemovitost pro výrobní účely, získat dotaci na mzdy 5 nových kolegů v IT, vybudovat čističku odpadních vod, zateplit administrativní budovu, a tak dále.

Čím více obdržíme informací, tím lépe dokážeme Vaši situaci posoudit a navrhnout vhodný dotační program. Odpověď obdržíte emailem nebo v systému Moji lidi. Odesláním dotazu vyjadřujete souhlas se Smluvními podmínkami a Zásadami ochrany osobních údajů.

Redakce @: info@dotacni.info, T: +420 538 705 776.

Loading...
Loading...