Dotační info na Facebook Dotační info na Linkedin RSS
Kontakty

Alokace

Share Button

Kolik peněz je na dané opatření připraveno k rozdělení mezi žadatele o dotace, tzn. objem finančních prostředků určený pro konkrétní oblast podpory, pro konkrétní výzvu k předkládání žádostí o dotace, pro prioritní osu v rámci operačního programu. Alokací se dle kontextu rozumí též množství finančních prostředků určených pro daný stát, pro příslušný cíl regionální politiky nebo pro určitý operační program.

« Zpátky do slovníčku

Vaše dotazy a komentáře

 1. Radovan Přibek napsal:

  Výstavba malého zařízení pro seniory – dlouhodobě upoutané na lůžko. Jedná se o přístavbu k rodinnému domu v centru obce.Přístavba již stojí, jen jsou potřeba úpravy.

  • Jakub Heidlberk napsal:

   Dobrý den pane Přibku,

   děkuji za Váš zájem o problematiku. Předpokládám, že s Vaším záměrem by Vám mohl v budoucnosti pomoci Integrovaný regionální operační program, jehož konkrétní nastavení není v této době stále znám. Proto doporučuji se na nás obrátit ke konci roku 2014, kdybychom měli mít více informací a já Vás budu, jak pevně věřím, moci navést blíže. Případně lze sledovat naše webové stránky a aktuality.

   S pozdravem, J.H.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>