Dotační info na Facebook Dotační info na Linkedin RSS
Kontakty

Dotace

Share Button

Nenávratné financování určitého programu, projektu nebo činnosti, které je uděleno žadateli po splnění předem stanovených podmínek, po schválení žádosti o dotaci. Dotace se poskytují z veřejných rozpočtů, kam patří státní rozpočet, rozpočty územních samosprávných celků, dále sem patří dotace ze státních fondů, ale také ze zahraničí prostřednictvím Národního fondu nebo z prostředků Evropského společenství a z veřejných rozpočtů cizího státu.

« Zpátky do slovníčku

Vaše dotazy a komentáře

 1. Věra Štěpánová napsal:

  Dobrý den, ráda bych získala dotaci na 3 výtahy v bytovém panelovým domě (3 vchody). Bohužel jsem zjistila, že pro rok 2021 skončilo podávání žádostí v dubnu. Máte možnost nám doporučit nějaký jiný program? Případně máte nějakou zkušenost, že by byly dotace z MMR vyhlášeny také na podzim?
  Děkuji za odpověď. V.Štěpánová

 2. Alena Langmüllerová napsal:

  Dobrý den, prosím je možné získat dotaci na výměnu oken v rodinném domu ?
  Děkuji za informaci
  Alena Langmüllerová

 3. Radka Kufová napsal:

  Dobrý den, ráda bych podala žádost o dotace na vybudování venkovní učebny včetně úpravy prostoru a rekonstrukce skleníku a učebny pro pěstitelské práce na naší základní škole. Myslíte si, že je nějaká šance? Kufová R.

 4. Nováková-SVJ napsal:

  Dobrý den,
  chtěla bych se zeptat zda je možné získat dotaci na nový výtah v domě, kde není a v jaké výši. Jedná se panelový dům o 4 podlažích (přízemí + 3 poschodí). A jak v takovém případě postupovat, kde získat podrobné informace.
  Děkuji za odpověď Nováková

 5. Pavla Myslíková napsal:

  Dobrý den, až nyní jsem zjistila že existuje možnost získat dotaci na výtah v bytovém domě, bohužel jen u žádostí podaných do konce roku 2016. Je pravděpodobné, že se výzva bude opakovat? Kde to zjistím, musím „chodit“ na stránky MMR? Nebo existuje nějaký plán výzev pro rok 2017. Děkuji Pavla

  • Dobrý den,

   výzva pro předkládání žádostí o dotaci na vybudování bezbariérového přístupu do bytů bude s velkou pravděpodobností otevřena také na rok 2018, závisí to však na výši rozpočtu, proto také není nikde plán těchto výzev. Výzvy bývají zveřejňovány na podzim, sledujte tedy v tuto dobu stránky MMR.

   S pozdravem, LT


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>