Dotace Evropská unie Dotační Kanál G+ Dotační info RSS
Kontakty

Místo realizace projektu

Share Button

Území, kde probíhá fyzická realizace projektu. Udělení dotace není podmíněno místem oficiálního sídla žadatele, rozhodujícím kritériem je právě místo realizace projektu.

« Zpátky do slovníčku

Vaše dotazy a komentáře

 1. Radka Lenka Urbánková napsal:

  Jsem samoživitelka,mé příjmy jsou 8-10 tisíc měsíčně,jako osvč.Bývalý manžel nepřispívá na obživu,ani ošacení dítěte.náklady mám vyšší,než příjmy.práci,na plný úvazek,jako zaměstnanec si najít není možné,chtějí pracovní dobu 6-20h,mé finanční možnosti pro zajištění hlídání dítěte,jsou nad rámec mých možností.prarodiče jsou stále ještě zaměstnaní,tudíž hlídat také nemohou.Prosím,o jakýkoliv příspěvek v nouzi,abych mohla vybudovat dítěti vlastní soukromí-pokojíček.děkuji mnohokrát za vstřícnost a pochopení mě.

  • Kateřina Čočková napsal:

   Dobrý den paní Urbánková,

   doporučila bych Vám se obrátit na UP. Ten Vám v návaznosti na Vaši životní situaci může poskytnou nejrůznější sociální dávky (např. příspěvek na bydlení, přídavek na dítě).

   S pozdravem, KČ


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>