Dotační info na Facebook Dotační info na Linkedin RSS
Kontakty

Nemovitý majetek

Share Button

Nebo-li nemovitost je pozemek nebo stavba spojená se zemí, tudíž s pevným základem, nelze jej tedy přemístit.

« Zpátky do slovníčku

Vaše dotazy a komentáře

 1. Jan Holeček napsal:

  Dobrý den mohl bych se zeptat ohledne toho zda bych dosáhl na dotace rozšíření podnikaní na vekově provozovny autodílny.Podnikám 14 let a chtěl bych rozšířit autodilnu a v patře udělat např. ubytování dekuji Holeček Klatovy

  • Dobrý den,
   Podpora by byla možná v rámci výzev Programu rozvoje venkova prostřednictvím Místních akčních skupin. Město Klatovy spadá pod Místní akční skupinu POŠUMAVÍ. Zde však již příjem žádostí na podporu nezemědělského podnikání na venkově proběhl. Podpora je poskytována na vybrané ekonomické činnosti. Dotace jsou např. na stavby, vybavení, apod. Na stránkách MAS jsem avízo dalších výzev nenašla, doporučuji se pro informaci o možné další výzvě obrátit na kontaktní osobu MAS: http://www.masposumavi.cz/kontakt/.
   S pozdravem, LT

 2. Dr. Jiří Holčák, email holjirka@seznam.cz napsal:

  Dobrý den pane inženýre.Prosil by jsem o sdelení.Jsem vlastníkem v jedné a.s. 19.pč.Se zpětnou platností jsem se dozvěděl o žádosti o dataci.Je nutný můj souhlas k žádosti.Stavět se bude ve vzdálenosti 3,5m od mého p.č.?Tedy je dotčen. Je možné z dotace vykoupit můj pozemek?
  Děkuji Vám za stručnou odpověď.

  • Bc. Kateřina Čočková napsal:

   Dobrý den, pane Holčáku,

   záleží na tom o jaký dotační titul se jedná. Ne všechny programy podporují z dotace i nákup pozemku.
   Pokud budete chtít přesnější odpověď, napište mi prosím o jaký záměr se jedná (co se bude stavět), případně z jakého programu je projekt podpořen.

   S pozdravem, KČ


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>