Dotační info na Facebook Dotační info na Linkedin RSS
Kontakty

Projektový záměr

Share Button

Je konkrétní představa o budoucím projektu. Pokud si žadatel napíše projektový záměr na papír, mělo by se jednat přibližně o dvoustránkový dokument, který podává základní informace o projektu, konkrétně by měl obsahovat:

 • cíle projektu,
 • zdroje financování,
 • způsoby realizace,
 • časový harmonogram a
 • předpokládané výstupy projektu.
« Zpátky do slovníčku

Vaše dotazy a komentáře

 1. Vychopeń napsal:

  Dobrý den,
  Je nějaká možnost získat dotace na zařízení pro čištění a úpravu kontaminovaných a odpadních vod.Zařízení jsou založena na moderní patentové technologii.
  Jedná se o:
  Systémy pro úpravu vody:
  • systémy úpravy podzemních, povrchových, kontaminovaných a odpadních vod, jejichž produktem je vysoce kvalitní pitná voda
  • systémy úpravy vody pro zavlažování a technologické účely
  • zařízení na čištění vody kontaminované působením radioaktivních prvků
  • zařízení na úpravu vody a dočišťovaní odpadních vod pro potřeby obyvatelstva v obytných oblastech umožňující recirkulaci stejné vody
  • systémy pro získání vody ze znečištěných vodních zdrojů v oblastech s málo rozvinutou infrastrukturou
  • řešení problémů s přístupem k pitné vodě v oblastech s vysokým vodním deficitem.

  Řešení pro průmysl:
  • komplexní technologie pro čistírny odpadních vod
  • řešeni úpravy vody pro uzavřené systémy a vraceni odpadní vody zpět do technologického procesu
  Děkuji V.V.

 2. Pavlína Vlková napsal:

  Dobrý den,
  založili jsme malý klub s kavárnou v menším městě. Organizujeme množství kulturních akcí, koncerty, přednášky, besedy se zajímavými lidmi i prostor pro setkání různých skupin lidí. Hlavním cílem je udržet místo živé a poskytující zázemí širokému okruhu aktivit. Plánujeme založit spolek. Je možné získat na tuto činnost dotaci? Děkuji za odpověď. P.V.

  • Dobrý den,

   na pořádání kulturních akcí poskytují příspěvky často krajské úřady. Každý kraj má trochu jiné podmínky, ale v mnoha případech je oprávněným žadatelem fyzická i právnická osoba, která provádí veřejně prospěšnou činnost v oblasti kultury. Pro více informací zkuste kontaktovat příslušný krajský úřad nebo najít informace na jeho stránkách.

   S pozdravem, LT

 3. Dagmar Martakidu napsal:

  Dobrý den, zajímá mne, zda je možné dostat dotaci na vybudování dětského zábavního centra (mimoškolní aktivity) ze stávající staré budovy, kterou má malá firma k dispozici?
  Děkuji za informace
  D. Martakidu

 4. Pavlina Poloczkova napsal:

  Dobrý den, mám budovu momentálně sloužící jako pension s restaurací, chceme změnit užívání na dům s pečovatelskou službou, momentálně pracujeme s architektem na studii. Bude zapotřebí nějaká investice do předělání budovy,vytvoření více pokojů, instalace výtahu. Je možné na toto získat dotace? Děkuji za odpověď.

 5. Anna Štěpánová napsal:

  Dobrý den,
  máme nemovitost, kterou bychom chtěli využít po rekonstrukci k ubytování, pozemek k rekreaci. Je možné získat dotaci na podporu cestovního ruchu na venkově??

  Děkuji štěpánová

  • Bc. Kateřina Čočková napsal:

   Dobrý den,

   v rámci Programu rozvoje venkova je podporována agroturistika s tím, že žadatelem musí být zemědělský podnikatel prokazující příjmy ze zemědělské prvovýroby. Dotace ve výši 45 % je možno využít na vybudování malokapacitního ubytování vč. nákupu vybavení a vybudování zázemí. Více info se dozvíte ZDE. Příjem žádostí bude probíhat od 3. – 16. 5. 2016.

   S pozdravem, KČ

 6. Jarmila Baumann napsal:

  Dobrý den
  chtěla bych poprosit o informace ohledně dotací na pozemky.Koupily jsme pozemky některé jsou vedeny jako trvalý trávní porost a některé jako zahrada. Na jednom pozemku mám 2 koně. Nejsem podnikatelka v zemědělství ani zemědělec. Jsem zaměstnaná ve stavebnictví.Mám nárok na dotace na pozemky a jestli ano kde bych dostala přesné informace jak pokračovat.Děkuji J.B.

  • Bc. Kateřina Čočková napsal:

   Dobrý den,

   existují tzv. jednotné platby na plochu SAPS, které poskytuje Státní zemědělský intervenční fond. Získáte cca 6 000,- Kč/ročně za obhospodařování 1 ha půdy. Více info ZDE.

   S pozdravem, KČ


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>